Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen balesetet okozó műszaki...

Milyen balesetet okozó műszaki problémák merülhetnek fel, ha rossz lengéscsillapítóval közlekedek?

Figyelt kérdés
Anyagi helyzetem nem engedi meg az azonnali cserét.Olyan állapotú jelenleg a lengéscsillapító,hogy kissé görngyös úton 40-50-nél már pattog a kerék az úton.Ha gyorsabban közlekedek,akkor előfordul,hogy,mint egy motorcsónak,úgy vándorol az úton az autó.Arra vagyok kíváncsi,hogy okozhat-e valamilyen törést,károsodást a futóműben,ha átmenetileg így használom?
2011. febr. 26. 10:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A jobb első a problémás.
2011. febr. 26. 10:46
 2/15 anonim ***** válasza:
Én egy évig jártam így semmi gond kicsit himbálózik az autó meglehet szokni elvileg csak a féktávolságra van roszz hatása de ha körültekintően vezetel ez nem probléma
2011. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A guminak sem tesz jót ez az állapot. Ráadásul balesetveszélyes az ha a kerék és az út kapcsolata nem állandó ( pl. fékezésnél ).
2011. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekünk volt ezzel probléma,végképp megadta magát és átszakadt a felfüggesztő bak,kifordult az egész futómű.Szerencsére kis sebességnél,piros lámpához álltunk be.Nem egy életbiztosítás.
2011. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak!Milyen autóval történt ez és mennyi idő múlva?
2011. febr. 26. 11:32
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem mindegy?!

Bármelyik autóval bármikor megtörténhet.

Plusz ha baleseted lesz és véletlen nem te leszel az okozó akkor is rádverhetik miatta.

2011. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
BNW,16 éves autó,a hiba észlelése után 1 hónappal
2011. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez elég baljós...Nekem astrám van.16 éves és kb egy hónapja észleltem:S
2011. febr. 26. 16:49
 9/15 anonim ***** válasza:
csökken az autó stabilitása kanyarban. érdemesebb a csere..
2011. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze,hogy az.Legszívesebben már akkor kicseréltem volna,amikor ezt észleltem.Jelenleg ezt nem engedhetem meg magamnak,ezért kényszerűségből járok így.Azonban szeretnék biztonságosan közlekedni,mert nem akarok balasetet okozni vagy szenvedni.De már csak 3-4 napot kell így kibírnia,mert aztán jön a csere.Köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 28. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!