Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Igaz-e az a tézis (kizárólag...

Igaz-e az a tézis (kizárólag Budapesttel kapcsolatban kérdezem), hogyha átmész egy sárgán vagy piroson és nem jön utánad rendőr, akkor megúsztad a büntit?

Figyelt kérdés
azt hallottam budapesten nincsennek fotós trafik, de ha vannak, akkor sem üzemelnek vagy nincsenek beállítva. ma sajna belefutottam egy pirosba soroksáron...van olyan, akit pesten büntettek már meg ezért 100 ezerre?
2012. márc. 26. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincsenek ilyenek.

AMik vannak azok csak sebességmérő, tilosban parkolókat figyelőek..

2012. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

:-)

Vannak. Pl. menj át a Kerepesi-Dózsa lámpás kereszteződésen, (OMV kút mellett) a piroson, várj két hetet és megtudod.

2012. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de gondolom nem sok van budapesten...:)csóró a rendőrség :) hungárián egy darab nincs, ahogy észrevettem, pedig ott történnek érdekes dolgok :))
2012. márc. 29. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!