Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ma délelőtt megittam 3 sört....

Ma délelőtt megittam 3 sört. Délután 4-5 körül vezetnem kellene, lehetséges? Mennyi idő alatt megy ez ki a szervezetből?

Figyelt kérdés

39/F 120kg:))

Előre is köszi a választ:)


2012. máj. 13. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez sok dologtól függ...

Pl a 120 kg inkább fölösleg,vagy izom.Mert az izom hamarabb lebontja az alkoholt.Ettél-e a sör előtt,és azóta valamit?Mennyi volt az alkoholtartalma a söröknek?Mennyit mozogtál azóta? (pl sportoltál,fizikai munka...)Mennyi folyadékot ittál? (nem alkoholosat)

Ezek a dolgok mind közrejátszanak abban,hogy a szervezeted mennyi idő alatt bontja le az alkoholt...

De az a biztos,ha nem ülsz kocsiba.Kérd meg valakidet,vigyen el,vagy ilyesmi...Ne kockáztass...nem éri meg!!!

2012. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindenkinél más, szerintem ennyi idő alatt bőven kimegy, ha kocsiba ülsz vezess nagyon körültekintően, nehogy valami hülyeség miatt állítsanak meg és szondáztassanak


amúgy ezekre az esetekre legegyszerűbb beszerezni egy digitális alkoholszondát, az nagyobb pontossággal megmondja mint mi innen :D

2012. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, mi a francnak versz be délelőtt 3 sört, ha délután vezetned kell.
2012. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Hétköznap délelőtt piálni...
2012. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!