Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit kap az aki megpróbál...

Mit kap az aki megpróbál elmenekülni autóval a rendőrök elől?

Figyelt kérdés

Ma a Hungárián jártam és egy régi Ford ment mögötte pedig egy rendőrautó villogva ment utána majd a rendőrautóból kiszólt a rendőr hangszórón,hogy "Álljon már meg jóember" aztán hirtelen a gázra lépett a sofőr és 5 métert ment aztán leakart kanyarodni egy utcán de ott állt egy busz így megállt és innentől nem láttam mi történt.

Három cigány ült a Fordban szóval én nem tudom,hogy most menekülni akartak vagy csak gyorsabban helyet keresni ,de elgondolkoztam azon,hogy mit kap az aki elmenekül a rendőrök elől?Azt tudom,hogy a kresz megszegése miatt szoktak ilyenkor kapni,hogy túl gyorsan mennek stb..de azért külön kapnak valamit,hogy a rendőrök elől menekülnek?Ennek mi a megnevezése?



2012. máj. 22. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

jogsi ugrik ha van. már csak volt.:)

pénz birság . ujrendszer kb most 250.000től---fel.

aztán ivott vagy drogozot ez mind sulyosbitó tényező börtön ...

2012. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2012. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
magyar rendőr nem veszélyeztethet nem tolhatle az utrol sőt ha kell fel kell adja.törvény irja elő.
2012. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A menekülés során garantáltan el fog követni szándékos közúti veszélyeztetést.
2012. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerencsétlen corsa, esélye sem volt :D


amúgy ha mindezt rendszám nélkül teszi valaki, ráállnak de sikerül elmenekülnie, akkor megúszhatja?

2012. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tök szánalmas, ahogy 25 percen keresztül üldözik azt az 1.2-es corsat.. Mikor megláttam h ilyen hosszú a video és kajak addig üldözik, hát majdnem elsirtam magam h milyen országban élek. És mindez csak azért, mert a rendőrt lecseszik, ha egy karcolást is ejt a rohadt rendőrautón. Inkább az a hülye állat gázoljon el véletlenül gyalogost, aki esetleg meghal, még az is jobb, de a rendőrautónak nem lehet baja. Nevetséges. Máshol ezt már az első percben letolták volna az útról úgy h belemennek a gépjármű hátsó sarkába. Ezután kipördül és ennyi volt. De ezek.. Még a rendőr könyörög neki 25 percen keresztül. beszarok.
2012. máj. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nem adta könnyen magát a corzás az tuti. De nem tudom mit remélt hogy rázza le őket?.. A rendőrök nem unatkoztak legalább.
2012. máj. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, nekem kétszer sikerült.
2012. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Napkiraly ***** válasza:
engem civil kocsival kezdtek üldözni, leszorítottak és megkérdezték miért nem álltam meg. Elmagyaráztam, hogy nem tudtam hogy ők azok, azt hittem valami gengszterek, így túlléptünk ezen
2012. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 L.Thomas ***** válasza:

Golyót a seggedbe ha megpróbálod elütni a zsarut....

Ilyen még csak meg se forduljon a kis buksidban..

Ha nem is kapnak el azonnal a rendszám alapján utánad mennek és rosszabbul jársz... Ennyi

2012. máj. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!