Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 71. 000 forint nettó fizetést...

71. 000 forint nettó fizetést kapok. Megbírságoltak a rendőrök apró hülyeségekért 10. 000 forintra. Van lehetőség ennek a bírságnak közmunkával való kiváltására? Ha igen hova fordulhatok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
futottál volna el.
2012. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem egyszerübb ha kifizeted?a munkahelyeden hogy oldod meg a hiányzást?egyénre válogatja mennyit kell ledolgoznod,lehet 200 ft/nap vagy 1000 ft /nap.
2012. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Majd amikor észreveszik, hogy nem fizetted be, akkor átadják az önkormányzatnak, hogy adók módjára hajtsák be!

No akkor amikor erről megkapod az értasítést, akkor kezdj alkudozni a jegyzővel! Bár kicsi az esély a közmunkára, mert nincs rá kerete az önkormányzatoknak. Legalábbis errefelé nincs...

2012. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 5000 ft/nap fixről olvastam az újságba,bár ennek vagy 1 hónapja.....
2012. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is 5000ft/ napról tudok, még régen én is leakartam dolgozni Debrecenben, de azt mondták a városban erre nincs lehetőség, szóval perkálni kellett
2012. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Munkahelyem rugalmas, meg tudnám oldani a közmunkát.


Mit tanácsoltok szerintetek várjam meg a fizetés elmaradási kiértesítést vagy érdemes elébe menni a dolgoknak?

2012. máj. 26. 23:05
 7/7 L.Thomas ***** válasza:
Felebezd meg és kérj részlet fizetést vagy kérj munkáltatói igazolást a fizudról ballagj be a rendőrségnek és hivatkozz rossz életkörülményekre és kérj méltányosságból csökkentést stb..
2012. máj. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!