Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vajon akik a rendőrségen...

Vajon akik a rendőrségen dolgoznak el tudják tusolni a kisebb bemérésket? (pl családtagjainak)

Figyelt kérdés
Arra értem, mennyire komoly ez az egész "rendszer", egy rendősrségen dolgozó bele tud nyulni? eltusolni egy gyorshajtási cetlit pl a testvérének?
2012. jún. 16. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet. gépen van azonnal az egész, nyoma van a törlésnek.
2012. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Tud segíteni, de eltussolni nem olyan egyszerű. Fizettem már gyorshajtásért, pedig a bátyám rendőr.
2012. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
attól függ milyen beosztásban van a rendőr.
2012. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy 19 éves ismerősöm, idén vették el a jogsiját, mert annyi büntetőpont gyűlt össze rajta! 2 év alatt. Gondolhatjátok, mennyire szabályosan vezet. Havonta, egy oszlopra feltekeredik, vagy árokba borul. Drogosan, ittasan vezet rendszeresen. Az apja a megyei rendőrkapitány gyerekkori barátja. Miután elvették, vissza is kapta egy héten belül, minden következmény nélkül. Én meg minden nap imádkozok, hogy egyszer már csak holtan kaparhassák le az oszlopról. De ami késik, nem múlik.

Szóval Magyarországon, bármit megtehetsz, ha elég befolyásos, és magas beosztású barátaid vannak. Persze, egy átlag rendőr, nem tehetné meg ezt.

2012. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!