Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 2 nap múlva (július 25. )...

2 nap múlva (július 25. ) lesz az elsősegély vizsgám. Mire lehet majd a vizsgán számítani?

Figyelt kérdés
Tanulok rá, mint a gép, neten is nézem a videókat az újraélesztésről, stabil fektetésről, stb. De kb. ahogy olvasom itt is, mindenhol mást írnak. Hogy néz ki egy ilyen vizsga? Miskolcra fogok menni, a Városháztér 2. -be, ha esetleg valaki vizsgázott ott, az írhatna konkrétumokat. De mindenki véleménye fontos lenne, hogy minél jobban fel tudjak készülni. Mert megmondom őszintén, be vagyok tőle sz*rva :S Szóval, hogy is néz ki a vizsga? Köszönöm előre is!

#elsősegély #vizsgán
2012. júl. 23. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt, hogy stabil oldalfekvésbe kellett tenni a bábut, szituációnál meg elmondtam, hogy mentőt hívok és nem hagyom el a helyszínt. 2 perc ha volt. Nevetséges vizsga, balesetnél ha olyan sérülés van, és jobbik esetben nem ájulsz el a látványtól, mentőt hívsz és vársz, nem piszkálsz semmit. Artériás vérzésre rátenyerelsz és nyomod, kb ennyi a lényeg.
2012. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséged:) Kicsit megnyugodtam ..


További válaszok? Bocsi, nagyon kíváncsi vagyok rá ..

2012. júl. 23. 14:33
 3/5 anonim válasza:

Ha van elsősegély könyved, akkor a végén lévő konkrét szituációkat nézd át...amúgy elég könnyü, egyáltalán nem ilyen elméleti részt kell tudni,

Nekem égési sérülésekről kellet beszélnem egy percet meg egy motoros törött lábával, hogy mit csinálnék, mikor elkezdtem mondani, hogy nyilt törésénél kesztyűt húzok... akkor csak gyors leintett, h "oké,oké" aztán annyit kellet mondjak nagy vonalakban, hogy rögzítem a lábát és mentőt hívok:D 13 éves voltam xd

2012. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tul könnyu volt elsőnek....nekem mentős doki volt az szar ugy ha olyat fogsz ki. az nem lesz kedves , mint egy önkéntes személy.
2012. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
amúgy ha akkor mész be amikor akarsz akkor mindenképpen 2 vagy 3. megbukott ember után menj! Néha többet számit mintha készülnél :D
2012. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!