Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Motorostalálkozón szoktak a...

Motorostalálkozón szoktak a rendőrök igazoltatni?

Figyelt kérdés
Nagy lebukásveszély van ott egy 250-es motorral, amin nincs rendszám?

2012. aug. 11. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha járnak arra rendőrök, akkor igen...
2012. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szoktak. Hát az nekik kb. a paradicsom. A zsaruknak ki van adva mennyit kell birságolniuk és ha esetleg nem sikerült az adott hónapban, hát azt motorostalálkozón behozzák, épp a hozzád hasonlókon!
2012. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha 1 kempingben, röpüllőtéren, vagy más magánterületen van a találkozó akkor ott nem igazoltathatnak, csak a motort akkor utánfutón kell oda vinni
2012. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, hát én inkább kihagytam a találkozót, pedig de jó lett volna... Hát igen... Erre a helyzetre nem érvényes a mondás, miszerint "inkább tedd meg és bánd meg, minthogy megbánd, hogy nem tetted meg." Köszönöm a válaszokat, most ti raktátok fel az i-re a pontot.
2012. aug. 12. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Sőt, motoros találkozón a rendőrök szokták kísérni a motorosokat, ha felvonulás is lesz. A rendszám, vagy műszaki nélküli motorokat nemhogy a rendőr bünteti, de a többi motoros is "kiközösíti".
2012. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!