Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi volt a legnagyobb szabálysé...

Mi volt a legnagyobb szabálysértés amit forgalomban elkövettél, de megúsztad?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül gyorshajtásra gondolok hanem esetleg olyanra amit nem szándékosan tettél,szerencsétlenkedésekre.

2012. aug. 17. 11:21
1 2
 1/12 crx-es ***** válasza:
0%
Szerintem ez mindenki magán ugye
2012. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
szerencsétlenkedésből a legnagyobb az a lefulladás volt, saját hülyeségből csúsztam árokba, meg ugye a kresz be nem tartása, értsd záróvonal és stoptábla figyelmen kívül hagyása
2012. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Egyszer besokaltam egy dugóban és úgy keveredtem ki belőle,hogy átmentem egy járdaszigeten,dupla záróvonalon és behajtottam egy egyirányú utcába,mint legbonyolultabb véglet.

Bármilyen országos rekordot döntögető gyorshajtásom is volt,30-as tábla mellett (útfelbontás volt Dombóvár előtt) 300-zal.

:o)

2012. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Váratlanul útnak kellett indulnom egy italozós este után hajnalban és még minden bizonnyal volt bennem alkohol. Ugyan semmi baj nem történt, de annyira rossz érzésem volt közben, hogy többet ilyet nem csinálok.
2012. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kispolszkim ki volt vonva ideiglenesen a forgalomból, kétszer is megàllítottak rendőrök, egyszer ráadásul úgy, hogy szmogriadó volt, és a belvárosban voltam, első megállításnál mondták, hogy milyen jó állapotban van, másodiknál meg viccelődtek csak, hogy ez még kölyök autó de majd megnő.
2012. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

jogsi nélkül lopott kocsival részegen :)


najó, finomítok. jogsim még nem volt meg, de már jártam tanfolyamra, és vezetni is tudtam valamennyire. a forgalmi nem nálam volt, hanem az autó tulajánál, akiért elmentem. és volt bennem 3 sör.

szóval ha megállítottak volna a sünök, akkor minimum, h 10 évre eltiltanak még csak attól is, h autóra nézzek :)


kicsit büszke vagyok magamra, mert szépen vezettem, minden szabályt akkurátusan betartottam, még magam is meglepődtem :) és azért persze nem csinálnék ilyet újra. amióta jogsim van, szinte nem is iszom alkoholt.


megúsztam a dolgot, viszont izzadtam mint örömlány a templomban. :D

2012. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
18:16 vagyok, forgalmi nélküli autót vezettem én is, autóbontós ismerősöm szólt, hogy behozták egy kispolszkit, azt nekemadta, átjöttem vele Budapesten (alkatresznek vettem az ideiglenesen kivonthoz) Elég tré állapotban volt, paráztam is rendesen amikor jöttem vele. Nem is attól, hogy megállítanak, hanem hogy lerohad és úgy állítanak meg...
2012. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Napkiraly ***** válasza:
100%

Már mind elévült és régen történtek külföldön, és nem is én vezettem az autót:

gyorshajtás (210/90)

záróvonal átlépéses előzés (egyszer ezért el is kaptak)

duplazáróvonal átlépés

buszsávban folyamatos közlekedés

megállás és várakozás szabályainak megsértése

irányjelzés elmulasztása

elsőbbségadás szabályainak megsértése

behajtani tilos megsértése

egyirányú utcában tolatás (hosszútávú)

ittas vezetés (szabálysértési tartományban)

Én manapság természetesen a közlekedési szabályok szigorú betartásával közlekedem és ezt ajánlom mindenkinek.

2012. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Napkiraly ***** válasza:
érettsárgát kihagytam
2012. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem most volt a nyáron a legjobb :D


Szlovákiában mentünk, és a bal oldalon villógó rendőrautók álltak balesetnél. Annyira figyeltem, hogy az elém ugró rendőrt a megállító táblájával nem láttam, a nejem visított, hogy fékezz :D Na a rendőr jött kiabált, szerencsére nem értettem, de a nejem igen, azt mondta adjak hálát az égnek, hogy továbbot intett és csak jól lebaszott, mert se az öv nem volt rajtam, a bal oldali tompítottam sem égett, plusz még ha el is ütöm vittek volna :D

2012. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!