Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért idegbetegek a közúton a...

Miért idegbetegek a közúton a gépjárművezetők?

Figyelt kérdés
Belvárosban lakom egy vidéki lakásban és egyszerűen azt kell mondjam (tisztelet a kivételnek) idegbetegek és elmebetegek járkálnak az úton.A zebráról ledudálják a gyalogosokat,nagy fékezések, bömbölő zene, a mentő elől nem akarnak lehúzódni...szóval ilyenek.Nem tudom mennyire befolyásolja a mindennapi gondok de ez hihetetlen.Én még 7-8 évvel ezelőtt ilyeneket nem igen láttam.Jó akkor is voltak bunkók az utakon de most ami van az tényleg csúcs!Miért lehet ez? Ti is tudtok történeteket ami megdöbbentő?

2012. aug. 11. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ennek a dolognak már sokszor vizsgálták a pszichológiáját.


Az eredmény: volán mögé ülve még a legfélénkebb embertípus is ordító oroszlánná válik,mert ezis egyfajta feszültséglevezetés.

Néha én is anyázok,dudálok,mutogatok.

Hatalmas megkönnyebbüléssel szállok ki amikor megérkeztem,és az asszonyt sem bántom XD

2012. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen parasztokból sajnos manapság egyre több van.

Tavaly történt, hogy mentem át az egyik zebrán(persze előtte körülnéztem), és amikor elindultam, balról sem jött semmi, sem pedig jobbról. Majdnem a közepén tartottam, amikor nagy fékezés, és megállt egy kocsi. Nem, hogy bocs' vagy valami, hanem ráfekszik a dudára az a kis 20 év körüli szaros menőgyerek. Nem vagyok egy agresszív ember, de abban a pillanatban rohadtul felment bennem a pumpa, odasétáltam és rácsaptam egy irdatlan nagyot a motorháztetőre (a kezem utána nap is fájt). A gyerek egyből visszavett, az arcára kiült a rémület. Szép nyugodtan lassú gázzal továbbgördült.


Másik eset, szintén zebrás. Álltam a buszmegállóban vártam a buszt, hallom, hogy jön a mentő. És egy kis csíra gyerek kilép az útra, a mentő meg belefékez. Lazán megy át tovább. Odamegy a haverjaihoz, nagy alattomos, "most király vagyok" röhögéssel. Ezt sem bírtam ki, odamentem hozzá és adtam neki egy nagy pofont (bár legszívesebben kivertem volna az összes fogát), és mondtam neki, hogy "remélem anyádért ment az a mentő h*lyegyerek".


Nem értem, hogy mi bajuk van a mai embereknek. Azt hogy a mentőket mennyire nem engedik el, vagy mennyire szarnak rájuk, élőben nem láttam, csak a youtubon néztem pár ilyen videót, és eszméletlen hogy mennyire kretén emberek vannak.

2012. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alex Fly ***** válasza:

Nem csak ott...

Csak éppen ott mindenki -saját jól felfogott érdekében is- jobban figyel a többiekre, így feltűnőbb. És mivel ő sem jókedvében van az utakon, természetesen felhúzza magát azokon, akik akadályozzák a célhoz érésben. És így tovább...ördögi kör...

2012. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
ezek a húszéves kis gy.kerek azért sietnek, mert a kis ribi barátnőjüket valaki valahol du.ja, megértem őket
2012. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a rendőrség a sebesség túllépésért büntet meg a tilos parkolásért.Minden más szabálytalan eset szinte 99%-os eséllyel büntetlenül megúszható.Ha lennének a zebráknál is kamerák ,nem rendőrautónak kinéző kamerás autók cirkálnának sűrűn az utakon és ezeket a veszélyeztető egyéneket kőkeményen többszázezerre megbüntetnék,ha nem tud vagy nem akar fizetni addig a kocsiját elkoboznák,lenne itt rend nagyon hamar. Ezek az emberek csak ebből értenek.
2012. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Milyen egy belvárosi vidéki lakás? Egyébként én is látok ilyeneket. Indexel egy autó, hogy leparkol, mögötte lévő idegesen nyomja a dudát, aztán 6 ezres fordulattal elhúz. Ez egyszerűen azért van, mert flusztráltak az emberek. Szar a gazdasági helyzet, nincs pénzük az embereknek, szenvednek és ezért idegesek. Nézd meg, hogy luxusautós hányszor csinálja ezt. Csak a vacak, tragacs, átlagos autósoktól látsz ilyet. Meg persze néha azért is, mert túl sokan vagyunk.. Mármint emberek.
2012. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos nem a Kresz tudássl van a baj, hanem a KÖZLEKEDÉSI morálunk a béka feneke alatt van. A világhálón lehet találni olyan kisfilmeket, ahol kevesebb kresz szabály van és mindenki folyamatosan halad(Kína,India,Olaszország,Trökország)
2012. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!