Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol tudom elérni a közútkezelő...

Hol tudom elérni a közútkezelőt kártalanítási céllal?

Figyelt kérdés
a minap tokaj és tarcal között túráztam motorral aholis az út jobb harmada kb. 10 centi mélyen fel volt marva gondolom kátyúzási céllal köbö. 100 méter hosszan. kb. 45-tel haladtam a kmórám szerint. az árnyék pont elfedte a kátyút, semmi nem látszott belőle. belehajtottam, és az a 10 centis perem dúrván megdobott, és vagy 30 métert csúsztam a motor oldalán. az oldala a tank és az ülés alatti része ugyebár szilánkosra tört. legalább egy bóját kitehettek volna, az látszódott volna az árnyékban. mikor összeszedtem magam és a motorom apró darabjait, tovább mentem, egyre több ilyen gödör volt, 1km után pedig ott volt egy brigád akik ezt csinálták, aszfaltoztak. kérdeztem őket, hogy mért nem raktak ki egy bóját, de nem kaptam értelmes választ, csak annyit hőbörögtek, hogy a közútkezelő megfizeti a káromat. hogy hol tálom, arra csak annyit mondtak hogy ők alvállalkozók, ilyet nem tudnak. na most akkor milesz? az eset tegnap volt, én azóta hazajöttem Debrecenbe.
2012. aug. 31. 12:41
 1/7 A kérdező kommentje:
ja az kimaradt, hogy az aszfalt fel volt marva géppel, tehát nem is kátyú, hanem aszfaltozásra készült gödör.
2012. aug. 31. 12:42
 2/7 belapus ***** válasza:
2012. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
KÖSZI!!!!!!!!!
2012. aug. 31. 13:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Kár is hepajkodnod velük. Ismeősöm egy kátyúba hajtott bele, kihívtuk a rendőröket helyszíneltek, fotóztak, 1 éves huzavona után (mindamellett, hogy elismerték a követelés jogosságát) nem fizettek neki. KÉPÉBE mondta az ügyvéd, hogy ha nem tetszik találkozunk a bíróságon, de esélye sincsen. Szerinted?

Merthogy valami alap volt amiből kifizetik a károkat de az arra az évre kimerült már. (Áprilisban történt az eset).

Szerinted ki fog perskedni pár tízezer forintért?

2012. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minimum a helyszínen le kellett volna fotóznod a motort is,kátyút is.
2012. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Óriási mákod lesz, ha valamit is fizetnek neked. Pénzt beszedni azt tudnak, de fizetni azt nem. Megjegyzem, hogy a k. anyjukat ezért!!

A brigádtól meg mit vársz? Csoda, hogy dolgoztak. Én egyszer nem láttam őket dolgozni, bármely napszakban találkozok velük, mindig kajálnak, egy ember meg támasztja a lapátot.

2012. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért egy próbát megér, ismerős behajtpotta rajtuk 1 helyett 4 felni árát megfelelő utánajárással, és határozott fellépéssel...
2012. okt. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!