Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hány db traffipax készülék...

Hány db traffipax készülék van Magyarországon?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
243db
2012. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
243 biztos nincs. A legnagyobb megyénkben van 4db.
2012. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért írtam, mert ez egy olyan infó, amit senki nem tud - szerintem. Ahogy látom Pesten, egy csomó járőr autóban figyel előre a kamera, ami a rendszámok figyelése mellett, sebességet is tud mérni.
2012. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"egy csomó járőr autóban figyel előre a kamera, ami a rendszámok figyelése mellett, sebességet is tud mérni."


Ez nagy hülyeség, már bocsi! A járőrautókban lévő kamerának az a neve, hogy R-tanú! Link: [link] Sebességmérésre nem alkalmas... Legalábbis szakcionálni nem képes, mivel nem hitelesített műszer! A szabványoknak nem felel meg, hiába rögzíti a videójára...


Hogy hány traffipax van? Kb. 150 db Viszont annyi bizonyos, hogy lézeresből több van, mint radarosból, ez tény. Radarból kb. 5db mobil maradt + a fix telepítettek. A többi többség lézeres: VHT Fámalézer2-3 ill. NJL SCS101, SCS102 és SCS103. Itt lehet nézelődni: [link] Budapesten 12, Somogyban 12, Bács kiskunban 7, M1-en 8, M0-án 5...stb Szóval nem tudom milyen 4db-ról beszélsz, és milyen megye?!...

2012. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bács-Kiskun megye, akkor amikor azt írtam, annyi működőképes mobil trafi volt.
2012. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1 NJL SCS-102B - Kecskeméti Rendőrkapitányság

2 VHT FámaLézer II

1 VHT FámaLézer III/DVRM - Kiskőrösi RK

3 NJL SCS-103


Ezek vannak Bács-Kiskun megyében. :) És ahogy számolom ez 7db. :) Melyik nem üzemel már? :)


Egyébként az SCS-103as műszerből 50db került leszállításra az egész országba. ( [link] És ez csak az egyik fajta műszer.

2012. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a felsorolás nem pontos, már most mondom.
2012. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Évről évre, sőt hónapról hónapra változik, és a készülékek vándorolgatnak RK-ról RK-ra. Az, hogy nem pontos? Lehet, de a tiéd sem; vagy ha igen, akkor hajrá, hallgatom. De amíg ezt nem támasztod alá és pontosítod, addig az enyém hitelesebb, mivel ezek tények, és pár éve ez volt a felállás. Alapból 3db SCS103at kaptak a bács kiskun MRFK ez vitán felül áll; továbbá van 1 SCS102B Kecskeméten ill. kiskunhalasi RK-nak is van 1 fáma3/DVRM és azt hiszem kiskőrösinek is, vagy innen került át oda... És megkockáztatom, hogy van egy sima fáma3 is Kecskeméten. Az esetleg elképzelhető, hogy a fáma2-t meghaltak, de még ígyis több mint 4 műszer...


Összeségében meg az országban van 50db SCS103, 15db SCS102, 9db SCS101, 10db fáma3DVR, 33db fáma3/DVRM, 17db lightfáma3, 5db lightfáma3/DV és 18db fáma3. Összesítve 157db, és ezek csak a lézerek, és akkor FÁma2-t meg sem említettem, elvileg abból is üzemel 10db. Van még 6db Ramet AD9 radar, amit fix dobozba cserélgetnek ill. 1db Ramet Ramer 7M. Továbbá akad pár radaros autó is, bár a számuk eléggé megfogyatkozott, de akad pár Mulatnova 6F és Speedophot. Szóval ahogy nézem bőven 150 felett van. A 243 kicsit túlzás de olyan 160-180db műszer lehet kb. :)

2012. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem támasztom alá, mert akkor tudni fogod hol dolgozom. :)

A lényeg, hogy az első túlzott, csak ezért írtam azt, amit.

2012. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!