Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Amerikában hogyan védekeznek...

Amerikában hogyan védekeznek a taxis támadások ellen?

Figyelt kérdés
Van valami külön óvintézkedés? Vagy csak reménykednek, hogy hátha nem verik vagy ölik meg őket?
2012. szept. 20. 18:33
 1/4 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Én csak a filmekben láttam, de szinte mindegyiknek el van választva az utastere a sofőr terétől.
2012. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire általános, gondolom, inkább a "balhés" nagyvárosokban jellemző, hogy egy plexi elválasztófal van az első és a hátsó ülés között.
2012. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amerikában tényleg csak a balhés rossz környéken lévő taxisoknak van térelválasztó plexijük.

Nálunk sincs minden buszsofőr elbarikádozva. BKV-nál láttam csak ilyen szokást.

Kanadában meg ha kiakarod rabolni simán előhúzza a pisztolyát és keresztüllő. Bár lehet Nevadábais.

De szerintem személytelen ez a plexis meg elbarrikádozós megoldás. Beül az ember már rossz hangulata van hogy 1 mért kell elbarikádoznia magát a sofőrnek ,hisz nem akarom én bántani.

2 most akkor olyan ember kocsijába ülök és bízom rá életem akit még látni se látok rendesen.

3. olyan személytelen... és ez a baj az egész világgal.

2012. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Terjesztik és népszerűsítik a kártyás fizetést. Nincs kápé, nincs szajré, nincs golyó a fejben.
2012. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!