Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapest-Nyíregyháza IC-n...

Gabor9 kérdése:

Budapest-Nyíregyháza IC-n biztonságos?

Figyelt kérdés
utazóközösségre gondolok
2012. szept. 25. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az IC mindig biztonságos, mert azt nem tudják megfizetni pl. a putris cigányok akik a balhék legnagyobb forrásai. Meg más balhés egyének se. Több, mint 5 ezer arra a jegy Nyíregyházára. Amúgy ezen a vonalon én is utaztam már. Végig. Nyugatitól Nyíregyre. Semmi gond nem volt, végig.
2012. szept. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mantis religiosa ***** válasza:
InterCityken azon felül mindig vannak vasútőrök, akikre baj esetén lehet számítani.
2012. szept. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt amúgy kétlem, hogy baj esetén a 100 ezerért dolgozó vasútőrök tennének is valamit. :)
2012. szept. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Rs. válasza:
Én már voltam azon az IC-n, és semmi balhé nincsen ott : )
2012. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! csak hamarosan odamegyek pár napra és az már durván Kelet-Mo, nincs jó híre az ilyen helyeknek, pl. Záhony.. de akkor örülök, remélem nem lesz semmi gáz. az logikus hogy a cigók személyre szállnak nem ic, azt nem tudják kifizetni.
2012. szept. 26. 17:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Speciel a sebesvonat sem gázos, pedig ott nincs felár és még vadabb(nak tartott) vidékre, Záhonyba tart.
2012. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
igen
2012. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Nem értem mit rezelsz. Nyiregy egy abszolút békés, patináns, rendezett, tiszta város, max. egy-két helye van ami gázosabb (mint mindenhol), Pest milliószor veszélyesebb és koszosabb. Én gyakran utaztam ezen a vonalon és teljesen normális átlag emberek és értelmes egyetemista diákok utaznak rajta. Az a baj, hogy nagyon sokat valami irrdatlan tévképzetben vannak Nyíregyházával kapcsolatban. Gyere el, sétálj eggyet a belvárosban és Sóstón és azt hiszem el fogsz gondolkodni azon mitől tartottál annyira, semennyire nem neccesebb hely, mint pl. Pécs.
2012. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Osztom az utolsó véleményét! Szeged, Pécs és Eger mellett az eggyik legkedvesebb, legnyugisabb és leghangulatosabb város Nyíregyháza. Sajnos akik a város "jóhírét" terjesztik és mindenféle alaptalan vagy már nagyon régen alaptalan dolgokat hordanak össze róla, azok életükben nem jártak fél percet sem Nyíregyházán, csak a pofájuk nagy.
2012. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
akár gyorssal is mehetsz, azon sincs semmi gáz sosem (legalábbis a Kőbánya-Nyíregy szakaszon, a továbbiról nem tudok nyilatkozni)
2013. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!