Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sebességmérő, traffipax?!

Sebességmérő, traffipax?!

Figyelt kérdés
Nem tudjátok véletlenül hogy ahol van sebességmérő,ott traffipax is van?

2012. szept. 27. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Azokra a digitális vackokra gondolsz, amik néhány útnál szoktak fent lenni a villanyoszlopon? Azokban nincs egyikben sem trafi. Azok csak arra hivatottak, hogy figyelmeztessenek, mennyivel mész és ha gyorsan, akkor kiírják, hogy lassíts. Az előfordulhat persze, hogy ilyen helyre esetleg zsaru is kiáll mérni, de én még ilyet nem láttam. Sok rendes állampolgár valóban egyből fékez, ha meglátja a lassíts feliratot!
2012. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam,ez Bp.-en a Hegyalja úton van,rögtön a buszmegálló mögött,mondjuk nekem 47km/h-t írt,de pont a mai napon valószínűleg mentem többel is mint 50,autót nem láttam ott hogy mérne vagy valami.
2012. szept. 27. 13:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Létezik hogy bemérhettek?
2012. szept. 27. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mértek be, ne aggódj, ismerem azt a szakaszt, tudom hol van. Az is egy olyan kis mezei digitális tábla, amit írtam.
2012. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mérnek. 100%. Ha be is mértek akkor az nem a sebességmérő volt, hanem kiálltak a yardok.
2012. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. szept. 27. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem a logikát. Gyors hajtasz, utána meg rinyálsz és alapvetően fogalmad sincs, hol mérnek és hol nem. Friss jogsival az ilyesmikről fogalmam sincs, de nem is megyek 50-nél többet. Ha olyan nagy sztrítfájter vagy, hogy a gázpedált tudod nyomni, akkor ugyanilyen lazán fizesd a csekkeket is.
2012. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktak ilyen helyre traffipaxot telepíteni, de jó, ha tudod: ezt nem is tiltja semmi, így elméletileg tartozhat a táblához telepített traffipax. Más kérdés, hogy nem szokott.
2012. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!