Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Be lehet valahogyan kerülni a...

Be lehet valahogyan kerülni a Waberer's-hez B jogosítvánnyal 3,5 autóra ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
3- 5 év balesetmentes közlekedés a minimum
2012. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha ez meg van hol kell jelentkezni ilyen állásra te is ott nyomod?
2012. nov. 23. 13:11
 3/9 anonim ***** válasza:

B-vel?


Itt vannak az elvárások:


[link]

2012. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De szoktam látni 3,5t-s Boxert Ducatot és Waberer's felirat van rajta ebből gondoltam hogy B jogsival is lehetne ott dolgozni
2012. nov. 23. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem több éves C-vel sem vettek fel!
2012. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm munkaközvetítőként dolgozik a Waberersnél, pont ő szokott felvételiztetni.

Ha találkozok vele, akkor megkérdezem.

2012. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Múltkor mesélt egy történetet, hogy egy csávó bement B-s vezetői engedéllyel, és váltig állította, hogy márpedig azzal lehet kamiont is vezetni, mert ő világ életében kiskamiont vezetett. Szerencséje volt, és nem találkozott még rendőrrel. A csávót nem vették fel. De ha jól tudom, a cég támogatja a C-s vez. engedélyt, illetve egy hetes vizsga, és felkészítés kell a munkába álláshoz.
2012. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi Bucsek a segítőkészségedet megköszönném ha tudnál valahogy segíteni :P
2012. nov. 24. 09:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Írtam privátot.
2012. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!