Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van itt olyan férfi akinek...

Van itt olyan férfi akinek még nincs jogosítványa?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és lelkileg teljesen lehangol hogy mennyire sok pénzt fektettem a jogsiba és még mindig nincs meg. nem vagyok egy gazdag ember és éveket spóroltam rá hogy elkezdhessek autós iskolába járni. Pávon is voltam ahol megállapították hogy semmi gond nincs velem ráadásul a pesti forgalomban is 0 hibaponttal vezettem le az előírt szakaszt. Ennek hatására már nincs önbizalmam arra hogy újra belekezdjek tartok attól hogy újra egy rakat pénzt kidobok az ablakon :((

Volt már valaki hasonló helyzetben kort is írjatok


2012. nov. 30. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem van jogsim, de én is jogsi nélkül kezdtem.. Mi a baj? Vizsgabiztos húz meg vagy nem értem a konkrét kérdést..
2012. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én Szolnoki vagyok, 1 éve van jogsim, nem vezettem még pesten, de ha ott 0 hibaponttal lenyomtad akkor ne aggódj, menni fog! :) Az izgalom biztos meglesz, én is veszettül izgultam de levizsgáztam és az a lényeg!:) Pedig oktatóm nem nagyon akarta hogy levizsgázzak, de szépen nyugodtan, nem kapkodva, minden sikerült! :)
2012. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

20 vagyok és még nincs. szerintem 10 éven belül nem is lesz. nincs rá keret. XD

szóval ne aggódj.

2012. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgyértem hogy akkor jelenleg nem akarta hogy még vizsgázzak de nem volt pénzem már nagyon, így mondtam neki h én szeretnék vizsgázni, ha meghúznak akkor majd vezetünk még és újramegpróbálom.Egyébként sehol nem húztak meg, minden elsőre, és kegyetlenül izgultam :) Tükröket nagyon figyelgesd vizsgán, kreszt tudd! Ha esetleg vezetsz és olyat mond a vizsgabiztos hogy na akkor forduljunk jobbra, és mondjuk köv "lehetőséged" jobbra forduláshoz egy behajtani tilos tábla van, akkor BE NE HAJTS, nem feltételezem hogy ezt nemtudod de már pár embertől hallottam hasonló szituációt és bement. :) És ott meg is bukott.. Sokan félreértik a témát és úgy veszik hogy "most azonnal bekell fordulni" pedig nem :)
2012. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pont annyi pénzem volt hogy épp hogy meglett.. :D
2012. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem te vagy az srác aki már írt egyszer

Most sem tudok mást mondani csak hogy keress egy fiatalosabb sulit, és ott próbáld ki

A sulit választottad meg sz*rul vagy nem voltál szimpatikus a vizsgáztatónak

Nekem sincs jogsim még, de ezeket belefogom kalkulálni hogy rá ne b*sszak

20/F

2012. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hátőő nekem nincs jogosítványom, de én bele se vágtam. Úgy vagyok vele, hogy amíg a jogosítvány megszerzése is nagy érvágás lenne, addig úgysem tudok fenntartani egy autót, anélkül meg luxus az egész. Persze élmény az autózás, de annyit nekem nem ér. Pesten és környékén megoldom biciklivel a közlekedést (vagy ha olyan van, akkor BKV/taxi), vidéken vonattal (vagy ha nagyon ráérek, azt is biciklivel), külföldön repülővel.

30/f

2012. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindegyikőtök válaszát :)
2012. dec. 1. 15:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem még nincs, de folyamatban van. 19én lesz Kresz vizsga, ma megyek oktatásra pont.


19f

2012. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:

Nekem nincs...

A forgalmi vizsga nem jött össze (előző nap volt 1 kis balesetem és a bal kezem nem mozgott, így elég béna voltam, meg is húztak), aztán már hagytam a francba -kb. 20 év kerékpáros közlekedés után kész kínszenvedés volt az autóvezetés; például hogy lomha, nehézkes, lassan reagál és szinte semmi visszajelzés nincs arról, amit csinálok vele...ráadásul még csak megközelítőleg sem lehet olyan hatékonyan és dinamikusan közlekedni vele, mint kerékpárral -szóval úgy döntöttem, hogy erre nekem nincs szükségem. Főleg hogy általában városon belül közlekedtem, ahol úgysem használnék autót. Az a havi 1-2 alkalom, amikor használnám meg nem ér annyit...

2012. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!