Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit lehet tenni ha egy férfi...

Mit lehet tenni ha egy férfi kiugrál a kocsim elé?

Figyelt kérdés
Sajnos mindig akkor csinálja ha egyedül vagyok,és ő is egyedül van.Bár volt olyan amikor a gyerekem velem volt akkor csinálta.Mindig megvárja mig oda érek a kocsival és hirtelen kilép elém.Idág szerencsém volt nem jöttek szemből igy aréb tudtam kapni a kormányt.De mi van ha jönnek szemből?Sajnos erre felé ahol lakok,eléggé kanyargos,meg rossz az út.Nemtudom kikerülni,mivel nem tudom éppen melyik kanyarban vagy sarkon van.Léci segitsetek mit lehet tenni?
2011. febr. 8. 16:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Vedd föl kamerával és jelentsd fel a közlekedés veszélyzetetése miatt. Közterületen szabadon filmezhetsz.
2011. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam mobiltelefonommal felveszem,de vezetés közben hogyan?Sajnos a kocsimban nincs kamera.
2011. febr. 8. 17:16
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Minden nap és egész nap azt lesi, hogy te mikor mész arra, és akkor hopp, eléd ugrik?
2011. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
könyökölj a dudába. Szép lassan menj, és amikor kilép, addig nyomd amíg át nem ér a túloldalra. Megteheted, veszélyes a forgalomra.
2011. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 bp1985 ***** válasza:
57%
Telefonnal fel tudod venni, vagy a kezedbe fogod, vagy a műszerfalra rakod, hátulról meg megtámasztod, hogy ne dőljön le. Persze nem 1 felvétel kell, legalább 3-4.
2011. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha mindig nagyjából a megszokott helyen ugrik ki,akkor menj nagyon lassan a kocsival(de zárd be az ajtókat,hogy ne tudja kinyitni) Ha mondjuk 15km/h mennél azon a szakaszon akkor még avval sem lenne gond,ha véletlenül elütnéd..Egyébként ilyen sebességnél fel tudod venni kamerára..
2011. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem csinálj valami bizonyítékot és jelentsd fel , mert ez zaklatás komolyan . Mindig az az Egy férfi ugrik a kocsid elé? és miért csinálja ezt?:S
2011. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Sajna mindig akkor megy haza felé,amikor én megyek délután a gyerekemért az iskolába.Sajna szinte mindig látom,kivével ha nem éri el a buszt és késöbb megy haza,de az ritkán van.
2011. febr. 8. 17:25
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem mindig pont ugyan ott találkozunk,van amikor lejjebb.Ez változó.
2011. febr. 8. 17:28
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

És direkt csinálja ezt?


Nem tudsz egy másik útvonalon menni?

2011. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!