Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen távolságból mér be a...

Milyen távolságból mér be a trafi?

Figyelt kérdés

Kb. milyen távolságból mér be a trafi? Illetve ha bemért, akkor mennyit kaphatok ha 60 helyett 80al mentem.

Szerintem amúgy ott ahol lefényképezhetett már nem volt érvényes a 60as tábla, de attól félek hogy ha elég messzire állította be akkor még lehet éppen lekapott, de ott még nem is mentem 80 körül, csak miután az útkereszteződés feloldotta, onnantól odaléptem és a trafi mellett mehettem el kb 80-al.



2012. dec. 1. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ennyit tudok segíteni.

2012. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

60 km/h táblánál, 79km/h sebesség és a fölött megy a csekk. Ha te 80km/h-t láttál az autódnál, az lehet kevesebbel mentél, mert csal felfelé picit, akkor szerintem nem mentél bele.

Nem a rendőr állítja be, hogy pl 20-100 méterről mérjen, hanem ha bizonyos távolság (kb 80m) -tól bizonyos ideig mész afeletti sebességgel, bemér. Nehéz így megmondani...

2012. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van ami már 1800 méterről is képes mérni ( FámaLézer III ).
2012. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már látod,akkor nyenyó van..XD
2012. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van olyan ami tud 1800 méterről igen, DE ami a lényeg, hogy a rendszám max 100-200m-ről látszik csak! Ha 1km-ről mérnek, és megfordulsz, akkor megúszhatod, mivel max. 200 méterről látszik csak a rendszám. De általában rövid távokra állnak be mostanában, nem jellemző 500m-nél távolabbi mérés...
2012. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az újak úgy tudom már 2500 m-ről is mérnek.Ilyen távolságból nincs esély,hogy egyenesben is észre lehessen venni.
2012. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legújabb az SCS103, jó olvasgatást: [link] A lényeg az, hogy tökmindegy milyen messzire tud mérni, a rendszám CSAK 100-150 méterről olvasható le... Kb. ugyan az az eset, mint ha fényképezővel vagy kamerával közelítenél 2km-re...
2012. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!