Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Honnan tUdhatom, hogy mögöttem...

Honnan tUdhatom, hogy mögöttem milyen távolságból követnek?

Figyelt kérdés

Elég gyakran belenézek a belső tűkőrbe. És némely autós közel jön hozzám, de nem tudom, hogy direkt, vagy csak úgy tűnik, mintha nagyon közel követnének. Úgy tűnik, mintha ilyen 5 méterre jönne tőlem.

Pedig szerintem nem, csak nagyon úgy tűnik.


Én lennék paranoiás, vagy van aki tényleg nagyon közel jön mögöttem, és nem előz meg, meg ilyesmi?


Ha látszik a tűkőrbe még a rendszám, akkor az m,ég nincs közel?


2011. aug. 11. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
lézeres távolságmérő... csak kérdés hogy mennyire tud pontosan mérni a folyamatos rázkódás miatt :D
2011. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ,hol...

Ha pályán 110-nél megy rád 5 méterre,akkor valószínűleg nem a belső sávban kéne tötyörögnöd..

Ha városban félsz attól,aki 5 méternél közelebb jön,akkor paranoiás vagy :D

2011. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Amikor még látszik a rendszámtábla az szerintem nincs olyan közel. Amikor már nem látszik akkor

túlságosan közel jön hozzád, valószínű előzni akar.

Ha előzni akar, ha nem. Viszonylag az út szélén próbálsz meg menni kicsit csökkented a sebességedet, meglássa a helyzetet és tuti rád fog előzni.

Én este szoktam így lenni mikor jön a hátamnál és a 2 szélső és a középső visszapillantóból a szemembe tükröződik a lámpafénye.

2011. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!