Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Évek óta vezetek. Elfigyelem...

Évek óta vezetek. Elfigyelem a városba, és a városon kívül is, hogy a fekete színű autósokkal van a legtöbb baj. Agresszívan vezetnek, furakszanak mindenhol. Kik ezek az emberek, nekik minden helyzetben előnyük van?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 14:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Semmivel sem különbek a többi drágább autóstól. Csak őket veszed észre a legjobban és ő rájuk emlékszel a legjobban, mert "fekete".
2012. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
:):):) Ez hatalmas. Most úgyis divat mindenhez hozzácsapni a bűnözés szót. Legyen feketeautósbűnözés. És mindenki akinek fekete autója van feketeautósbűnöző. Manapság egy ilyen gondolatmenettel parlamentbe lehet jutni.:)
2012. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
"fekete színű autósokkal van a legtöbb baj". Most az autó a fekete, vagy az autós. Mert ha az utóbbi, arra megvan a magyarázat.
2012. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék oda jutni,ott is mindenkinek fekete van.

Úgy látszik,ők a Janik.

2012. dec. 14. 15:41
 5/23 anonim ***** válasza:
Pont ezért, mert nagyon sok fekete autó van, igy több szabálytalankodik is.
2012. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

"Agresszívan vezetnek, furakszanak mindenhol"


Ez kb minden másodikra elmondható attól függetlenül ,hogy milyen színű kocsival van. Szerintem ez nem hiteltérdemlő amit mondasz,legalábbis ha kocsival megyek én nem tapasztaltam ezt. inkább ezekkel a gyökér futárkocsikkal van probléma.A múltkor is egy ilyen dobozos szarral, egy DHL-es paraszt akart letolni,mert sietett az idióta.... Gondolom kirúgják őket ha nem érnek oda időben vagy csak alapból köcsög mindegyik, passz.....

2012. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Egyébként már a biztosítóknak is feltűnt a fekete kocsikkal történt több esemény,így a magasabb kötelező bevezetése részükre,úgyhogy a probléma számokban is mérhető.

A probléma szerintem nagyon is valós,nem túlzom el.

2012. dec. 14. 19:58
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem eltúlzod. Nekem semmi bajom a fekete autókkal. Nem vettem észre, hogy átlagon felül szabálytalankodnának. Viszont a pizzás robogók meg a bringás futárok, na azok igazi b*zik :)
2012. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Napkiraly ***** válasza:
34%
valamelyik nap is gurulok a dugóban, jön a gyökér feketepassat,kormányt rám rúzza index nélkül, mellém áll. Hát mondom síni fogsz kecsege, elém nem jösz be. Hurultunk egymás mellett egyre közelebb és közelebb, aztán amikor a tükröm már majdnem hozzáért csak megálltam, belekönyököltem dudába. Bejött elém, persze ekkor elindul a sor (készültem kiszállni, valahol valaki el szeretett volna adni egy passat szélvédőt). Végül néhány lámpával később sikerült csak utolérnem, de innen nem mesélem tovább :) Nevelni kell ezeket is mert elszemtelenednek
2012. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Teljesen igaza van" Napkirálynak".Ez a van mindenhol,lám másnak is feltűnik.Ezeknek az embereknek előjogai vannak,gondolom az élet más területein is ugyanilyenek lehetnek.

A másik kedvencem ezektől: fényes nappal az alsó ködlámpák használata az is bevett jószokásuk. A megszűnő sávokban történő előrenyomulás,utána meg kormányráhúzásos visszasorolást is kedvelik .Ők soha sehol nem tudnak várni.Azt hiszem itt nem sportos vezetésről van szó.

2012. dec. 15. 08:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!