Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Évek óta vezetek. Elfigyelem...

Évek óta vezetek. Elfigyelem a városba, és a városon kívül is, hogy a fekete színű autósokkal van a legtöbb baj. Agresszívan vezetnek, furakszanak mindenhol. Kik ezek az emberek, nekik minden helyzetben előnyük van?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 14:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
57%
Tény ami tény, a bűnözők leginkább fekete autóval közlekednek. De ez nem azt jelenti, hogy minden fekete autós bűnöző! Én sem vagyok az, pedig fekete színű az autóm. Erre nagyon ügyeltem vásárláskor, imádom a fekete színt, az estéket, a sötétet, valamint a félhomályt. A napfényt nagyon-nagyon utálom, nem is szeretek kimenni világosban. A fekete szín valóban ad sokaknak egy töltetet, hogy ők bármit megtehetnek, be se mernek nézni a fekete autókba sokszor!!! Nekem is van egy fajta biztonság érzetem a fekete autómmal, amikor veszélyesebb helyeken átmenve rövidítem le az útvonalam.
2012. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Korrekt a válasz,örülök hogy maguk az érintettek is így látják.
2012. dec. 16. 13:51
 23/23 anonim ***** válasza:
Azért korrekt, mert más is így látja? Hát...
2012. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!