Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen olyan ételek/italok...

Milyen olyan ételek/italok vannak, amiket kimutat a szonda, mintha alkoholt ittam volna?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
szeritnem a konyakmeggyet tuti, főleg ha megeszel belőle vagy 8-10 darabot.
2009. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem eyszer a fekete negróra...de előtte nyeltem le és még mondtam is a rendőrnek:D

persze színes lett és be kellett mennem vérvételre.De én úgy hallottam ugyanez van a rágóra meg erős mentolos cuccokra.

2009. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Savanyú uborka
2009. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

akkor ezeket jobb ha elkerülöm...

Sosem fogyasztok alkoholt amikor vezetek, bulikban szoktam csak(de akkor nem vezetek), de mindig attól rettegek, hogy megállít a redőr és kimutatja, hogy alkoholt fogyasztottam. Szabályosan rettegek tőle!!!

2009. aug. 25. 15:26
 5/9 anonim ***** válasza:
ne félj tőle...nem lesz semmi baj ..max téged is elvisznek vérvételre abba meg az ilyenek nem mutatnak alkoholt.
2009. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi... és a vérvételen tudom igazolni, hogy az nem is alkohol volt, hanem mmondjuk negro vagy gyümölcs, ugye?
2009. aug. 25. 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Nahát pont ezért baromság ez a zéró tolerancia, ha valakit azért elvisznek vérvételre mert savanyú uborkát evett. Mostmár a szondák mentik a mért értéket, így ha lenne egy értelmes rendőr aki nem foglalkozik 5 ezrelékkel, muszály bevinni az embert vérvételre illetve létezik olyan készülék is amit ha megfújsz a vérvétellel azonos pontosságú értéket tud produkálni állítólag, de az nem szonda, hanem valami más.
2009. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze hogy a vérvétel más....ha eszel egy negrót annak az aromája olyan hatással van a lehelletre mintha alkohol lenne.De mivel a nincs benne alkohol a vérbe hogyan is kerülne.
2009. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dianás cukor^^
2010. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!