Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Biztonságos-e a bécsi reptéren...

Biztonságos-e a bécsi reptéren éjszakázni? Volt-e valaki aki már csinált ilyet? Ha igen, mik voltak a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy rengetegen csinálják ezt de én nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez teljesen biztonságos. Szeretnék megnyugtató szavakat. :) Még soha nem utaztam egyedül repülőn és most erre sor fog kerülni, de a gépem olyan korán indul Bécsből, hogy Magyarországról semmilyen tömegközlekedéssel nem tudok úgy odaérni, hogy időben be is tudjak checkkolni. Taxiért és szállásért nem igazán szeretnék még többet fizetni. Nem beszélve arról, hogy nem örülnék a plusz idegeskedésnek amiatt, hogy a szállásról visszatalálok-e a reptérre. De ha valaki tud olcsó szállást arra az egy éjszakára, akkor szívesen várom erre is az ötleteket. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jan. 10. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős, családtag, barát nem tud kocsival elvinni?
2013. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.
2013. jan. 10. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy éjszakát akár fél lábon is ki lehet bírni ébren, ha egyébként nagyjából normálisan ki vagy pihenve.

Szerintem csináld azt, hogy a lehető legkésőbbi vonattal indulj Pestről. Ha mondjuk 3-4 körül indul a géped Bécsből, akkor 1-2 órát kell csak malmoznod a reptéren. Előtte a vonaton is szundikálhatsz, és utána a gépen is.

2013. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én éjszakáztam már Ulánbátorban, Pekingben, meg Moszkvában is a reptéren, sehol sem volt gond.


Viszont Bécsben van szálloda i a reptéren belül:

[link]


Egyébként sokan beszélnek kint magyarul, a reptéren angolul is, ez nem timbuktu. :)

2013. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!