Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha elsősegély vizsgára csak...

Ha elsősegély vizsgára csak 1-2 mondatot tanulok meg minden tételről, lehet rá esélyem, hogy sekerül?

Figyelt kérdés
Hány részből áll egy tétel,és hány tétel van? Sajnos nincs sok időm tanulni,szóval nem tudom mit csináljak.
2013. jan. 10. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Csinálj időt.


Az elsősegély-vizsga nem olyan mint a matek érettségi, hogy megvan kettesre oszt' el lehet felejteni 90%-át, adott helyzetben egy ember élete múlhat azon hogy tudod mit kell csinálni, vagy állsz és pingvinezel hogy jajmitcsináljak.

2013. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel az autósiskola rendezte,és ők is jelentettek be a vizsgára,ami jövő héten lesz /ma tudtam meg/,és mivel dolgozom szombat,vasárnap is,így nem tudok időt csinálni. Persze a könyvet olvasom,meg a jegyzeteket,de szó szerint megtanulni már nem tudom.
2013. jan. 10. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:

És majd utólag bepótolod? Aha...

Azért ez nem akkora anyag, hogy pár nap alatt ne lehetne megtanulni.

2013. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!