Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kiszállsz ha megállít a...

Kiszállsz ha megállít a rendőr, vagy bent maradsz az autóban?

Figyelt kérdés
Még nem állítottak meg, de érdekel ki, hogy csinálja?! Érdekelnek az indokok is pro & kontra!

2013. jan. 11. 02:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha azt mondja, hogy szálljak ki, akkor kénytelen vagyok, egyébként nem kell.
2013. jan. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Alapból nem kell kiszállni csak ha felszólít rá.
2013. jan. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem erem el a nyakat kiszallok. :)
2013. jan. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Csak akkor szállok ki, ha felszólít rá. Így látja, hogy pl be vagy kötve, mert azt is ellenőrzik. Hülyeségnek tartom, hogy valaki azonnal kiugorjon az autóból, a tisztelet jegyében. Ismerek ilyen embert :D
2013. jan. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

nem haragszanak meg ha kiszállsz,sőt

azt viszont nagyon utálják,ha a majom,csak résnyire húzza le az oldalablakot, és ott tuszakolja ki egyesével a koszos okmányait,

2013. jan. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
addig semmit nem csinálok ,míg oda nem jön,hogy lássa:be vagyok kötve---ez később akár vita tárgya is lehet,hogy nem voltam-----utánna én általában kiszállok,még határellenőrzésnél is
2013. jan. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Én mindig kiszállok és nem a tisztelet jegyében, hanem szeretem ha egy magasságban vagyunk, így nem érzem elnyomva magam! A biztonsági öv nem érdekel, ha azt mondom be voltam kötve ő pedig az ellenkezőjét, akkor azt bizonyítania is kell! Egy állítás egy tagadás, ha nincs fotó, akkor sehol sem adnak igazat neki az ártatlanság vélelme miatt. :)

Én ráadásul szeretek is kiszállni, néha jól esik kicsit mozogni vezetés közben, amúgy meg ha akar úgyis kiszállít, ha másért nem, hogy megnézze mi van a csomagtartóban!

2013. jan. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
83%
Igen kiszállok, de általában én is megvárom azt, hogy lássa az övemet. Én viszont azért szállok ki, mert kellemetlen, hogy én majd 3 méteres magasságból beszélgessek velük. Plusz az egész így emberibb.
2013. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem szállok ki, csak letekerem az ablakot. Ha a papírok ellenőrzésén kívül van egyéb is (gumikat, csomagtartót akarja nézegetni), akkor kiszállok.
2013. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Csak akkor szállok ki, ha ittam, hogy ne jusson eszébe megszondáztatni. Meg ha kedvem van. De olyan még nem nagyon volt, hogy kedvem lett volna egy rendőrségi vegzáláshoz.
2013. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!