Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Amikor rám villog valaki vagy...

Amikor rám villog valaki vagy rám dudál, mert nem repesztek városban 50es táblánál 70 felett, akkor az megjegyez engem?

Figyelt kérdés

Vannak akik reggel 8-ra mennek dolgozni, de 7:40 kor indulnak el, olyan távolságból, ahol mondjuk fél óra az út, ha mindehol zöldet kap az ember, és nem busz mögött megy.

És az ilyenek mindig repesztenének mögöttem. És van amelyik villog, vagy rám dudál.

Én ilyenkor is ugyan olyan tempóban vezetek.

Úgy értem, hogy megjegyzik az ilyenek a rendszámom, és legközelebb nem tudom, poénból befékeznek, vagy előzésnél felém húznák a kormányt, vagy ilyesmi?

Vagy ezek annyi mindenkit levillognak, hogy nem kell attól tartanom, hogy majd legközelebb ha meglát, majd megszivat?



2013. febr. 1. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez az utolsó dolog amitől félned kellene:-)

Aki siet meg villogtat az nem a rendsz.tábládat fogja megtanulni.

2013. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én még így senkit nem jegyeztem meg. Össz-vissz jó ha tudom 5 ember rendszámát.

De ha valakinek nagyon ritka, vagy feltűnő autója van azt megjegyzem, de akkor sem a rendszámot.

2013. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ecsém,miért kell kétóránként megkérdezned szinte ugyanazt?

Nincs egy kis üldözési mániád?

2013. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán valami baj lehet a vezetési stílusoddal, ha állandóan rád dudálnak és villognak a többiek!
2013. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Te tötyörögtél előttem a vasaddal. Na megállj csak...Nem felejtettelek el...
2013. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Van,hogy a mögöttem haladó lenyom egy komplett műszaki vizsgát,mert 50-es táblánál nemvagyok hajlandó 60-nál többel menni.Pont lesz@rom,kapjon az ilyen szívrohamot.

Pláne mostanság,amikor mindenhol lesben állnak a tányérfejűek..

2013. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem jegyez meg, de azért ha jó az útviszon nemkell cövek 50-el menni... Nyugodtan mehetsz 55-60al... Csak 64-től büntetnek!
2013. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
El kell engedni azokat, akik gyorsabban mennének. Ha meg nem tudod elengedni, akkor tuti nem is dudálnak hátulról.
2013. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha vakuval villant, akkor megjegyez.
2013. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem foglalkoznak azzal,h ki vezeti azt a kocsit ami cammog 50nel,főleg nem a rendszámoddal.sok az idióta az utakon,vették a jogsit a piacon vagy köpnek mindenre.az ilyenek b*szakodnak a szabályosan közlekedőkkel.mert betartod a sebességhatárokat és már egy kis s*ggdugasznak titulálnak be miatta,akit meg kell sz*patni.de nem direkt vannak rádszállva,hacsak nem ismered valahonnan.
2013. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!