Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 2 napja volánbusszal utaztam....

2 napja volánbusszal utaztam. A buszsofőr odacsukott az ajtóhoz, mikor próbáltam megint felszállni szintén majdnem rám csukta az ajtót de mivel elindult, így valahogy kiszabadítottam magam. Szerintetek lehet még panaszt tenni vagy már túl késő?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy a sofőr szerintem részeg volt. Mert minden ajtócsukásnál majdnem odacsukott valakit. Nagyon sokan voltuk a buszon, ezért kellett egyébként leszállni, ahhoz, hogy mások is le tudjanak szállni.

2013. febr. 25. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod.
2013. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" Nagyon sokan voltuk a buszon, ezért kellett egyébként leszállni, ahhoz, hogy mások is le tudjanak szállni."


És szerinted azért csukott oda, mert részeg volt. Az teljes mértékben lehetetlen hogy nem vette észre hogy ottvagy, mert pont holttérben voltál? És persze az is egyértelmű hogy a buszsofőrök félliter barack/óra tempóban piálnak mikor szolgálatban vannak, ez teljesen normális, véletelenül sem ebből élnek, és nekik nem veszik a jogsijukat sem. Meg nem ül mögöttük majd 100 ember sem.


De egyébként tehetsz panaszt nyugodtan még most is.

2013. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző: én nagyon sűrűn utazom Volánon úgy, hogy televan a busz, és le kell szállnunk, de csak olyan sofőr csukott oda valakit, sőt, zárt ki a végén, akiről tudom, hogy egyébként is eléggé figyelmetlen. Mindez elkerülhető volna, ha nem kapkodnának, hogy egyből zárják az ajtókat, hiszen evidens, hogy akkor mindenkinek volnai deje visszaszállni.
2013. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze tehetsz panaszt még most is, az is lehet már van ellene néhány névtelen panasz, akkor az már jó, de amúgy lehet semmi reakció nem lesz az egészre. Amúgy abban a szituációban egy harcias "kuvva anyádat te barom sofőr" üvöltés sokat javíthat a renomédon
2013. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves mr.flash szerintem eleg fura lenne, ha az ajto ahol fel es leszallnak az emberek holtter lenne.Es erdekes, hogy ez mas sofornel nem fordul el es a tukorbe nezik, hogy csukhatja-e az ajtot.De, persze biztos en tudok valamit rosszul.

Hiaba orditottam volna semmit nem hallott, mert, hogy lecsukott a buszrol....:)

2013. febr. 26. 00:13
 6/7 A kérdező kommentje:
De azert koszonom a valaszokat!
2013. febr. 26. 00:13
 7/7 anonim ***** válasza:
( sofőröket megszokták szondáztatni. )
2013. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!