Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van kocsink, van benzinünk...

Van kocsink, van benzinünk is, kulcsunk is van a kocsihoz, itt van mellettem a szép kis barátnőm aki 1 hónap múlva 18 de még nincs jogsink, de vezetni tud, viszont váltani nem tud, de váltani meg én tudok. (vigyorgó fej)?

Figyelt kérdés
Ketten kiegészítjük egymást, a kérdés az, vezessünk át a szomszéd városba mert ott lenne dolgunk. Vállaljuk be vagy ne? A többség dönt
2013. febr. 27. 14:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

vigyorgó magyar fej:☺

Vigyorgó fej a muzikálisabb régióból:☻

2013. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha még váltani sem tud, hogyan állíthatod, hogy tud vezetni? Fentiek rendőr miatt riogatnak, én inkább felhívnám a figyelmedet, hogy egy tonnányi vas 50 km/h sebesség mellett is könnyedén tucatnyi ember életét képes kioltani. Na ez lennétek ti...
2013. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egy kérdés :

Ahol ti laktok ott nincs tömegközlekedés?

Miért nem mentek busszal?

2013. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért egy videón megnézném, hogy oldanátok meg a helyzetet ha mégis kocsiba ültök...
2013. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát igen rohadt nehéz váltani főleg ugy hogy egymás után vannak a számok.Vagy a matekot se tudja?
2013. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gyorsabban odaértek a célhoz egy "Fuvarért szopok" feliratú pólóban.
2018. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!