Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kirovets K701 traktor VS...

Kirovets K701 traktor VS Bzmot motorvonat?

Figyelt kérdés

Kirovets K701:

Limk:

[link]

-12 tonnás,

-24000 ccm3-mas

-12 hengeres, V motor

-300 Lóerős

-600 literes (gázolaj)tankkal(apámtól kérdeztem nehogy hamis állítást mondjak)


Mivel keveset értek a vasúthoz ezért itt a Bzmot jellemzője:

Még ezeket osztálytársam mondta szülei vasutasok

Limk:

[link]

Úgy tudom ,hogy :

-19 tonnás

-500 literes a tankja

-6 hengeres soros

-190 lóerős


Apám azt mondta ,hogy a vidéken a legerősebb a traktor és a vonatot se kell elengedni. Én mégis elengedni akartam erre apám, mivel betanultam az osztálytársaim hülyeségét, de hát közlekedés iskolába íratott, akkor még is be kellene tartani.


Osztálytársam mondta, hogy a mozdonyvezető(vezér)szava szent apám azt mondta,hogy letolja ,meg kilöki azt a ahogy ő nevezte konzervet (Bzmot-ot) a sínről.

Meg,hogy a egy traktorosnak van elsőbbsége nem egy doboznak(Bzmot) nak.


Az a kérdésem a Bzmot 20 km/h val megy a K701-es traktor kitolja az orrát, akkor melyiknek lesz nagyobb gondja, igaz ,hogy a traktor kilöki?

Apám szerint a traktort lelöki a sínről, de semmi baja nem lesz a Bzmot meg berepül széttört orral az árokba.

Hát még szerencse ,hogy a vonatok 2 óránként mennek és nagyon lassúak.

A faluban nekünk van a legerősebb gépünk traktorunk ezért kérdezem melyik az erősebb.

Amúgy ez igaz,hogy a szovjet nehéz izomerős traktorok átmehetnek a mellékvonalakon, hiába jön a vonat jelen esetben a Bzmot?

Vagy csak apám kitalációja?

És az igaz,hogy a Bzmot vezetőjének meg kell állnia mivel a traktor az első?



Képek:

Bzmot:

[link]


K701:

[link]



Amúgy linket a találkozásokról:

[link]


Ha egy pótkocsi kilöki, akkor egy traktor végkép, szerintem, amúgy a traktornak mennyi baja lehet? Amúgy mivel szovjet gép ,rengeteg vasat nyomtak bele, nem sajnálták ki, mivel a miénk is legalább 30 éves. Igazán igénytelen, tajgára való gép, akkor is megy ha beázik esik fújja a hó, akkor is jó. A legújabb gépek a német 50 millióért vette a TSZ és sokat rossz, évente több 100 ezer Ft a javítása. Na csak úgy írtam hátha segíthet.


Köszönöm előre is a válaszokat.

Még később teszek fel egy kérdést a K701-es öcséről a T150-es(150 lóerő) traktoról.

15/F traktoros,paraszt



2013. márc. 14. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem mit is akarsz!


"Még később teszek fel egy kérdést a K701-es öcséről a T150-es(150 lóerő) traktoról."


A 150-es meg nem a "kisöccse", főleg mivel nem egy helyen gyártották a kettőt!

2013. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A vonatot nem kell elengedni traktorral..

Ha apukád olyat mond, hogy traktorral nem kell elsőbbséget adni a vonatnak és ezt komolyan is gondolja. Ráadásul személyszállító vonat... Ne vedd sértésnek, de az ilyen ember simán megérdemelné, hogy térdig bebetonozzák két betonalj közé és megismerkedjen a záhonyi gyorsteherrel.


És ilyenek kapnak szavazati jogot...

2013. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bajer ***** válasza:
A Bzmot-nak van előnye, de biztosan kisiklik ha nekimegy egy K701-nek. Apád esze annyi mint egy marék pillangónak. A KRESZ szerint közlekedünk és kész. Ez nem India.
2013. márc. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg egy nagytraktornak meg egy mozdonynak a súlya épp a használhatóságához tartozik.Nincs abban felesleges vas!
2013. márc. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! Majd írd ide, hogy ki nyert ;)
2013. márc. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pff, ez nagyon durva, ha apád szándékosan neki akar menni a vonatnak. Az nem érdekli, ha a vonaton ártatlan emberek életét veszélyezteti??
2013. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha csak simán megkérnétek valakit, hogy lőjön tarkón?
2013. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!