Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Amikor valaki gyorsan és...

Amikor valaki gyorsan és közel megy el mellettem akkor maga az autó is nagy sebességgel haladt, vagy csak a szele a nagy?

Figyelt kérdés

Amikor megyek a sávomba, és szemből az érkező, jóval gyorsabban megy, és netán még közelebb is a felezőhöz, kicsit meg "dölöngél" az autó amiben vagyok.

Ilyenkor aki jött szembe az maga nagyon gyorsan jött, és azért történt ez, vagy csak annyi, hogy a szél amit maga mögött húz, az csapja meg az autót?

Tehát, értem, hogy azért van nagy lökése mert gyorsan jött, lassan nem is lehetne, de azért csap nagyot, mert nagyon gyorsan jött, vagy más?

Szóval a lényeg amit tudni szeretnék, ha ilyen gyorsan netán csak végig súrolja az én autómat, akkor az komoly kár lesz?

Mert félelmetes néha mennyire gyorsan jönnek el közel hozzám.

Csak a szél lökése miatt tűnik annak, vagy tényleg ha belém jön az durva lesz?



2013. márc. 19. 14:09
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:

Sokmindentöl függ. A kamion 90nèl is nagyot lök.

Függ a szembejövö sebessègètöl, a mèretètöl ès a szèlirànytól.

Nem kell annyira fèlni, hozzàszoksz ès nem lesz semmi baj. A tièdben is van kormàny ès a szembejövö kocsijàban is.

2013. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Csak a szél lökése miatt tűnik annak, vagy tényleg ha belém jön az durva lesz?"


Ha csak 50-el megy és te is akkor is már NAGY bajod lesz, ha ütköztök. De 30-nál is viheted a roncstelepre a gépet.


Persze nem 50-el jönnek, hanem 90-100-al és te is kb annyival mész, gondolhatod mi lesz belőled ütközés után.

2013. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!