Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van egy hivatalos tűzoltók...

Van egy hivatalos tűzoltók által használt kabátom (nem loptam, ajándék volt), felvehetem én azt utcán, motorozáshoz, anélkül, hogy bármi problémám akadna belőle?

Figyelt kérdés
Rajta van hátul, hogy Tűzoltóság, oldalt Budapest címere, előlről a névtáblát levettem.

2013. márc. 21. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem BKV-s kabátom van, ha éppen az volt a kéznél és csak elszaladtam valahova akkor azt vettem fel.

Azon felül, hogy köszöntek és az ellenőr nem kérte a jegyemet, nem volt belőle semmi baj. Tudom más kategória, de nem lesz bajod belőle.

Az más kérdés, hogy én azóta már hivatalosan is kaptam BKV-s kabátot, mert ott dolgozom. Tehát a megoldás, légy Te is tűzoltó :D

2013. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1/1 nincs jegyem! 😂
2020. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!