Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért sietnek a Posta, UPS,...

Miért sietnek a Posta, UPS, GLS autói annyira?

Figyelt kérdés

Kap valami lecseszést a futár, ha késik? Sokszor látok Posta meg GLS, UPS futárautót száguldozni, hirtelen megfordulni bekanyarodni, kikanyarodni.

Miért sietnek annyira?

Azon kívűl, hogy már mennének haza pihenni.



2013. márc. 22. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert ő is 8 órában dolgozik mint sok mindenki más. És ha nem tud kiszállítani 50 csomagból 5-öt akkor az másnapra marad neki így másnap megint megkapja az újabb pl 510-et és még hozzá megy az előző 5 így másnap már 55 csomag lesz. És akkor aznap megmarad neki 10 csomag mert nem jut rá idő és egy így menne végig míg ki nem rúgják. Ezért siet hogy végezzen 8 órán belül minden csomaggal így másnap ugyan annyi csomagja lesz.
2013. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

"Azon kívűl, hogy már mennének haza pihenni."


Szerintem ez bőven elég ok. Minél előbb ér az összes címre, annál előbb megy haza. Az autó nem saját, nem nagyon kell kímélni...

2013. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Mert nagyon sok helyre el kell érniük időben. Alapból nagyon kevés idejük van mindenre, és ha bejön egy dugó, vagy valami egyéb probléma, akkor mégjobban késésben vannak. És ha egyszer nem ér oda időben a szállitmány, akkor kereshet a sofőr más munkahelyet. Sajnos manapság igy működik minden.
2013. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik sokkal közelebb jár a valósághoz, de az elsőnek is elvben igaza van. A különbség az, hogy ha

-én mint címzett, nem kapom meg időben a csomagot, az esetleg közben tönkrement, érdektelenné vált, vagy csak simán elégedetlen leszek.

- én mint főnök, ha az ügyfél csomagja tönkremegy, már nem kell neki, vagy csak bosszús, akkor ezt a futáron számon fogom kérni.

Olyan nagy a verseny, hogy másképpen nem megy. Akkor sem, ha tudom, nem a futár a hibás, rendes ember, öt gyereket tart el. Elküldöm, mert egy rossz vélemény ezerfelé eljut, de a megelégedettség ritkán osztódik.

2013. márc. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért sietnek, mert nem munkába mennek, nem is munkából hazafelé, hanem munka közben vannak.

Mint a taxisok, mentők, rendőrök. Mindig előzékeny és elnéző vagyok azokkal, akik ily módon keresik a kenyerüket.

2013. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!