Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kell paráznom a rendőröktől...

Kell paráznom a rendőröktől vezetésközben? Fognak leállítani egy kis hibáért?

Figyelt kérdés

Múltkor a unokabátyámmal mentem, én vezettem, és észre vette, hogy utánunk fordult ki egy rendőr autó az utcából.

És mondta, hogy nagyon figyeljek most, mindenhol indexeljek, még ha csak egy bringást is kerülök ki, és ne kacsázzak, ne kerülgessem a kátyúkat, nehogy rámenjek a záróvonalra!

Mert ilyenkor simán félreállítanak 1 kis hibáért is.

És tiszta parásan éreztem magam.

Mintha autót loptunk volna, és a csomagtartóban lenne 1-2 lőfegyver.


De most kell a rendőrségtől félnem?

Ha nincs körözve az autó, nem száguldozok, és nem vagyok én se bűnöző kell izgulnom?

Tényleg ilyenek a rendőrök? Hogy 1 kis hibáért, már félreállítanak majd?



2013. ápr. 5. 11:42
 1/7 anonim válasza:

Nem jellemző, de nyilván azért jó, ha odafigyelsz. Igazság szerint, amiket felsoroltál példának, mind olyan dolgok amiket jó, ha amúgy is betartasz.

És, ha el is követsz ezért ne aggódj. Ha megakarnak büntetni, akkor megfognak. DE nekik sem ez a felfogásuk.

2013. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bármikor megállíthatnak, ha másért nem, ellenőrzés céljából.

Az, hogy meg is teszik-e függ elsősorban attól, hogy hova tart, mit csinál éppen.

2013. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
A kátyúkat azért kerülgetném, jobb ma egy csekk, mint holnap egy tengelytörés. Én is jobban vigyázok, ha rendőr jön mögöttem, de volt már, hogy kis híján rendőrautó gázolt el a zebrán (nem, nem használt megkülönböztető jelzést).
2013. ápr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha használt volna is ő a hibás.
2013. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs félnivalód, miért félnél?
2013. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kovpet ***** válasza:
100%

"mindenhol indexeljek, még ha csak egy bringást is kerülök ki"


Nem csak akkor kell ám indexelni ilyenkor ha rendőrt látsz... :)

2013. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szntem rendőrfüggő és a hangulatuk kérdése. Multkor megelőztük őket 140el autópályán és ránk se bagóztak,biztos mentek vmerre. Amúgy a lényeg,hogy igazoltatáskor legyél kedves, előzékeny, ne szállj ki a kocsiból,csak ha kifejezetten erre kérnek, és legyenek nálad a papirok. Ezen felül meg az ő kedvétől függ,hogy keres-e hibát. általában nem szoktak,ha nem vágsz pofákat és nem vagy bunkó.
2013. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!