Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kell nekem félni a rendőröktől...

Kell nekem félni a rendőröktől, ha mögöttem jönnek?

Figyelt kérdés

Még nem sokat vezettem amióta van jogsim pár alkalmat, de amikor jött mögöttem egy rendőr autó, kicsit feszült lettem.

Pedig van jogsi, forgalmi, minden rendben van a kocsival, betartom a szabályokat, nincs nálam semmi illegális dolog, de amikor mögöttem megálltak pirosnál, és láttam a tükörbe, hogy néznek akkor kicsit ideges lettem.

Folyton arra gondoltam, hogy mindjárt félreállítanak valami miatt.

Más is volt már így, vagy velem van a gond?

Szoktak csak úgy félreállítani ha jönnek mögöttem?


2011. jún. 7. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben van, nem kell félni. Menj szabályosan, és ne menj túl lassan sem, mert feltűnést keltesz vele.
2011. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
veled van a gond, a rendőrtől nem szabad félni! nemcsak ha mögötted jön hanem semmikorse, pláne ha nincs amiért megdorgálhatnak, ha meg megállítanak nagy kaland odaadod amit kérnek aztán minden rendben cső
2011. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én 20 éve vezetek,de ez bennem is bennem van,kivéve ha busszal vagyok,mert akkor tudom hogy nem foglalkoznak velem.


A baj az hogy már minden kis sz@rért súlyos 10ezrekre büntethetnek,és hibát bármikor találhatnak,kivéve ha vadonatúj az autód,és 100%-ig biztos vagy benne hogy a kisfiad nem bontotta fel az elsősegély csomagot és vette ki belőle az ollót. Mert én így jártam,csak szerencsére észrevettem,és vettem egy másikat.

2011. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazából csak azon parázok, hogy ha megállítanak, mit mondjak, mit fognak kérdezni, meg meddig fog tartani, ki szállítanak-e hogy mutassam meg a kötelező dolgokat, meg ilyesmik.
2011. jún. 7. 22:18
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
a rendőrrel semmi mást nem kell beszélni csak köszönni meg odaadni amit kér, ha aztm mondja nyissad ki csomagtartót kinyitod, ennyi nem kell jópofizni meg semmi, ha kérdez valami meg válaszoljál rá arra csak képes vagy XD
2011. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Oké!

Lehet csak azért nem akarom, mert pár haver mesélte, hogy megszivatták őket a rendőrök, hogy ott tartották, meg végig kellett menni az autó, mindent ellenőrizni, a világítást, meg mindent megmutatni, de lehet csak Ők fogtak ki olyan rendőrt.

És lehet ezért parázok, mert ilyeneket mondtak.

2011. jún. 7. 22:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen. Engem egyébként az bosszant amikor előttem tökölnek és záróvonal van. Nem tudom ilyenkor a kresz nem vonatkozik rájuk, hogy nem kéne feltartani a forgalmat?
2011. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én csak akkor húzom fel magam,amikor nagyon nem szeretnék megállni és látom a tükörből,hogy szemeznek velem.Amúgy semmi gond.Valószínűleg azért félhetsz tőlük,mert,ha mögötted jönnek és fingasz egyet az ülésben,már fel is nyomják a villogót és intézkednek.Vagyis anyagi tétje van a szabálytalakodásnak.A legkisebbnek is.Ha nincsenek ott,akkor nem gáz,ha nem indexelsz véletlenül vagy későn veszed észre a gyalogost és elhúzol inkább.Olyan,mintha újra vizsgáznál.
2011. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha olyan kedvük van akkor úgyis megb@sznak szóval igenis van félni valód. Ha mögöttem jönnek, akkor legtöbbször el szoktam menni valami kisebb utcába, ahová csak akkor jönnek utánam, ha nagyon engem akarnak megállítani.
2011. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 bp1985 ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy mögöttem jön. Max ha megállít, akkor odaadom, amit kér, ő végez vele, és megyek tovább. Minek kell itt megijedni? Felesleges. Viszont ha látja rajtad, hogy megijedtél, azzal csak rontasz a helyzeteden, mert gyanúra adsz okot nekik, hogy valami nincs rendben, ők meg átnézik a kocsit, és ott állsz 20-30 percet a semmiért feleslegesen. De ne aggódj, nem fognak naponta megállítani, engem 7 év alatt ha 3x állítottak meg. Pedig nyomtam már több mint 1 mill km-et vezettem a 7 év alatt.
2011. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!