Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hosszú autópályázások + utána...

Hosszú autópályázások + utána 100 km országút (nagyjából egybefüggő 5-7 óra menetidőkkel) mennyire fárasztóak? (Heti rendszerességgel oda és másnap vissza).

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyire vagy rutinos sofőr, meg milyen autóval, de egyébként szerintem autópályán ha jó autója van az embernek és tapasztalt sofőr, akkor közül nem olyan fárasztó vezetni, mint bárhol máshol...
2013. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minél kényelmesebb és nagyobb autó (főleg ha diesel) annál kevésbé, pláne ha tempomatos.
2013. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pont ez a baj, hogy sem sebességtartó automatikával, sem AEB rendszerekkel nem rendelkezik.


De nem egészen erre gondoltam, ezzel (autó kényelmessége és a lábam) nem szokott gond lenni.


Az érdekelne, hogy a monoton vezetés (szinte változatlan táj és az autópálya folytonossága) sok-sok órán át, másnap ugyanez, majd minden héten, akár egy teljes éven át - ez mennyire untató és kimerítő?


Főként lelkileg?


Esetleg hozzá lehet szokni gond nélkül?

2013. ápr. 7. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek vezetni, ha fizetnék a benzint simán járkálnék :D
2013. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az rendben is van, de "nyomni a gázt" hét órán keresztül kis megállásokkal, hetente kétszer akár egy évig is?
2013. ápr. 7. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem autópályán max. az agyam zsibbad le. De ha fáradsz megállsz, egy 5 percre egy kávéra, vagy csak mozogni egy kicsit.
2013. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a megoldás, ha 1-2 megállást közbeiktatsz. Így is ugyanazt a monoton utat teszed meg, de felélénkülsz a friss levegőtől, kávétól, esetleg egy kis tornától és máris nem alszol el a jobbkanyarban, amikor jön szemből a Kamaz.
2013. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!