Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Üdvözlet! A kérdésem a követke...

Üdvözlet! A kérdésem a következő lenne, elfelejtettem autópályamatricát vásárolni, de másnap ezt megtettem sms-ben. Mire számíthatok? Mik az esélyeim? Köszönettel.

Figyelt kérdés
Győr-Budapest M1-en közlekedtem, okt.1-én, okt.2-án vettem matricát...
2009. okt. 2. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha utólag vettél is, az még nem volt érvényes előző nap. Valószínű kiküldik a büntetést. :((
2009. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kiküldik egyik ismerősömnek lejárt éjfélkor és egy sajnálatos eset miatt önhibáján kívül 0:30 kor ért le az M1 fizetős szakaszáról, kiküldték a büntetést és hiába csinált akármit be kellett fizetnie a 15.000 Ft körüli összeget te is erre számíthatsz. 28/F
2009. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szeva.nem biztos hogy kapsz büntit.én se kaptam.igaz én csak 6km mentem autópályán. zalakomár közelébe az új szakaszon véletlenül.röhely de így volt.a tróger gps vitt rá mire észbe kaptam ,már nem tudtam vissza tolatni se. paráztam is nefélj ,de eddig semmi papír pedig a nyáron volt az eset.de ha te sokat mentél ,valamelyik kamera kiszúrhatott.
2009. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam én is hasonló helyzetben. Székesfehérváron akartam az autópálya ingyenes szakaszán menni, de saját figyelmetlenségem miatt rossz lejáróra hajtottam. Elmentem Szabadbattyánig, ott az első benzinkútnál vettem matricát és visszamentem az autópályán Székesfehérvárra. Ez kb. 2-3 éve történt, de nem kaptam büntetést azóta se.
2009. okt. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!