Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért csinál valaki olyat,...

Miért csinál valaki olyat, hogy megáll, körbenéz, jövök, és az utolsó mp-ben kifordul elém?

Figyelt kérdés

Mentem jobbkezes utcákban, nem gyorsan olyan 40-nel, mert nézegettem a jobb utcákat, és láttam, hogy balról kijön egy autó, de megállt, 2-3 mpre. majd örültem, hogy "jó, észre vett, megállt" erre mit csinál? Mikor már 10 méterre vagyok tőle, elkezd kifordulni elém.

Azt hittem ez valami vicc.

Mégis miért csinál ilyet valaki? Megáll, körbe néz, vár-vár, erre mikor közel érek, akkor fordul ki.

Ha nem satuzok, telibe belemegyek 40nel.

Miért csinál ilyet valaki?



2013. ápr. 13. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ember nem képes megérteni a jobbkezes utcában hogy kell közlekedni, vagy rosszul mérte fel a sebességedet.
2013. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos látta, hogy Suzukid van. Láttam már ilyesmit többször is. Jött egy drágább autó, gyönyörű szépen megvárta az SL Merci. Ugyanolyan sebességgel jött pont közvetlen mögötte egy régi ramaty, kb 80 ezres Renault Clio. Az elég úgy bevágott, hogy szerencsétlennek még a kormányt is el kellett kicsit rántani. Köcsögök az emberek.
2013. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ki mondta h Suzukim van?

Opel Corsa... Nem egy kategória!

2013. ápr. 13. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy kutya. Kisautó és még olcsó is. "Mazsola" kategóriás, ha úgy jobban tetszik. Bár szerintem ez egy baromság, ha csattanás van ugyanúgy fog fájni...


Egyébként a kérdésedre válasz; rosszul mérte fel a távolságot. Én motorral szoktam járni, ott ez mindennapi esemény (persze van egy-két trükk ellene).

Lényeg, hogy mivel kicsi az autód, távolabbinak tűnik. Ha meg mondjuk még csak szürke is vagy fekete, sőt fényszórót sem kapcsolsz, az mind csak rontja a helyzetet.

2013. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mindjárt ekkora feneket keríteni a dolognak. Emberek vagyunk, hibázunk. Lehetünk fáradtak, depisek, munkahelyről kirúgottak, elhagyottak, leesett vérnyomásúak, vagy egyszerűen csak balfékek.
2013. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!