Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha felkeverednétek az M0-ásra...

Ha felkeverednétek az M0-ásra forgalommal szemben, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Tegnap láttunk ilyet, egy nő jött velünk szemben, a belső sávban jött és egyik kezével integetett, hadonászott. Gondolom, nagyon meg volt ijedve.
2013. máj. 11. 06:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Mit csinálnék? Amit akkor is ha nem keverednél fel a forgalommal szembe. Kb 130km ide a nullás, szal kb mindegy nekem. Nem járok ott.
2013. máj. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Kibírnánk röhögés nélkül.
2013. máj. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

1.) El se tudom képzelni, hogy lehet menetiránnyal szemben felhajtani egy autópályára.

2.) Ha mégis megtörténne, akkor lenne annyi eszem, hogy nem kezdenék el menetiránnyal szemben közlekedni, hanem az első adandó alkalommal megfordulnék.


Bár tény, hogy már én is találkoztam a nullás új részén forgalommal szemben közlekedő nőnemű vezetővel, de az a leállósávban próbálkozott haladni. Persze egyből hívtam az autópályásokat, hogy vezessék ki mielőtt meghal, vagy megöl valakit!

2013. máj. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mint kamionosként ha észre venném,hogy rossz helyen mentem fel,ha lenne rá lehetőségem,biztos félre állnék valahova(leállósáv),aztán rendőri segítséggel vissza tolatnék. Nem szeretnék balesetet okozni semmivel.
2013. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Én azt sem értem ,hogy lehet forgalommal szemben felkeveredni az M0-ra. Kizárt, hogy felmenjek forgalommal szemben.
2013. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Beviz Elek ***** válasza:
73%

Lehetetlennek tartom hogy forgalommal szemben felmenjek, de ha megtörtènne, akkor egyböl mennèk a leàllósàvba ès megàllnèk vèszjelzövel.


Ha nem olyan nagy a forgalom ès van lehetösèg, akkor megfordulnèk az elsö adandó alkalommal, ha pedig sok autó jön akkor kitolatnèk az elsö kijàratig ès ott megfordulnèk.

2013. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

az hogyha egy kis utcánál benézel egy behajtani tilost, ahol mellesleg forgalom sincs nagyon, nem nagy ügy, de hogy egy autópályára felmenni forgalommal szemben?? nem egy helyen van behajtani tilos, a felfestések stb.

DE ha mégis megtörténne, és felismerném magam hogy rossz helyen vagyok, vészvillogóval megállnék a leállósávban, a kocsit elhagynám, kimennék a szalagkorláton kívülre, majd hívnám a rendőröket, hogy szarban a haza.

2013. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Napkiraly ***** válasza:
57%

hátramenetbe kapcsolnék és visszatolatnék oda,ahonnan bejöttem.

Azt a nőt meg addig kellett volna ütni,amíg magánál van

2013. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Leállnék a leállósávba vészvillogóval, majd visszatolatnék vagy megfordulnék. Miután túléltem a kalandot, besétálnék az okmányirodába és önként visszaszolgáltatnám a jogosítványomat, és harakirit követnék el... (ezt utóbbit talán nem)
2013. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sokan csodálkoztok, hogy egyáltalán hogyan lehetséges rossz irányban felhajtani a pályára, de sajnos a tapasztalatok azt mutatják, hogy nem kizárt - sajnos évente több halálos baleset történik emiatt, bár ezek egy része öngyilkossági kísérlet.


Ha véletlenül keverednék rossz irányban a pályára, tuti nem fordulnék meg, mert az oldalirányú ütközés a legrosszabb a gyűrődési zóna hiánya miatt. Inkább félreállnék a leállósávban, kiszállnék és a szalagkorlát mögé állva hívnám az autópálya-ügyeletet, akik fedezni tudják majd a kitolatást vagy megfordulást.

2013. máj. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!