Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Amikor kétes, hogy kinek kell...

Amikor kétes, hogy kinek kell félrehúzódnia, megállnia kikerülés miatt, inkább álljak meg én?

Figyelt kérdés

Van mikor mind két oldalon van valami parkolóautó. És mikor megyünk egymással szemben, mindig arra gondolok, hogy "huhh, vajon megáll?"

Vagy mikor az én oldalamon van, és úgy gondolom, hogy "áhh, majd lassít, addig gyorsan eljövök".


De ez rossz felfogás, mert lesz majd olyan aki nekem jön, és még mondja is, hogy "neked kellett volna megállnod! Na sebaj! Betétlap!" ugye?



2013. máj. 16. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Megállsz és elengeded. Vagy jobb ha már messzebbről lassítasz és jelzel neki hogy mehet(villogsz pl)aztán meg sem kell állnod. Ő elmegy nyugodtan te meg utána.

Vagy ha jelez neked akkor te mész ő vár.

2013. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bajer ***** válasza:
Defenzív vezetés, kölcsönös segítségnyújtás. Akkor nincs baj ha te lassítasz és fél perc alatt túl vagytok a manőveren.
2013. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!