Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap lesz a 4. forgalmi...

Holnap lesz a 4. forgalmi vizsgám. :| Félek, h megint nem fog sikerülni. Szerintetek ilyenkor "engedékenyebbek" a vb-k? Vagy épp ellenkezőleg? :/ Egy hónapja nem vezettem, úgy érzem, már elfelejtettem, mit h kell. Még 1 órát veszek előtte. Ér vmit?

Figyelt kérdés
először azért húztak meg,mert nem jó oldalról kanyarodtam balra egyirányúból másodszor úgy álltam meg,h nem tudott elmenni előttem a villamos harmadszor nem sikerült a parkolás.. :(
2011. ápr. 12. 18:56
 1/10 tsz-tag válasza:
100%
4. re majdhogynem tuti átmész...elég zsetont szedtek le rólad, velem is ez volt...
2011. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Kapd össze magad,aztán majd kiderül.Nem hiszem,hogy a vb-ket érdekelné, hogy hányadik vizsgád.

De ha nem megy a vezetés, akkor elég bátor volt ez az egy hónap kihagyá.,

2011. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

osztálytársaim közül senkit nemengedtek át elsőre. volt olyan h azért buktattak mert a srác nemkapcsolta fel a lámpát. oké ezzel lehetne büntetni csakhogy utána a tanító áll neki vitatkozni a vizsgáztatóval hogy nem kell mert jók a látási viszonyok. azért az is érdekes volt ebben az esetben hogy vizsga végén közölte ezt a vizsabiztos. miért pont a végén közölte?


régen nemkötekedtek ,de mostmár nagyon azzal szerzik a pénzt h mindenkit meghúznak.


hát sztem vegyél még egy órát

2011. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
már nem tudok több órát venni,mert a vizsgaidőpontot nem lehet áttenni..egyébként sincs már rá pénzünk :/
2011. ápr. 12. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, még ma este gondold át hogy mit hogyan fogsz csinálni. Pl. odaér a VB, illedelmesen köszönsz, aztán egyebek, pl. műszaki rész.

Aztán beültök az autóba: öv, indítás, lámpa felkapcs, irányjelző, kitolatás a parkolóból, fékpróba alacsony sebességnél és így tovább (nem tudom mi a helyes sorrend és mit kell csinálni manapság, de mindent úgy ahogy az oktató mondta).

A lényeg hogy izgulással vagy aggódással nem segítesz magadon. És gyalogokra, motorosokra figyelni. :)

2011. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Most ez valami vicc? Azért mert 4. alkalommal fogsz vizsgázni az nem jogosít fel arra, hogy átmenjél. Mégis mit vársz? Hibázol és a vizsgabiztos megveregeti a válladat, hogy milyen ügyes vagy és kitartó és csak úgy átenged? Ha ennyire nem bízol magadban, akkor elég szar oktatód lehet. Az egy hónap kihagyás pedig lehet, hogy sok. Úgy érzed elfelejtetted már, hogy mit kell csinálni? Gyakorold át kresz-t. Képzeld el a szituációkat. Lehet letölteni 3d-s tesztprogramokat is, bár idegen nyelv ismerete szükséges hozzá legalább középfokon( Orosz, Német, Francia,Angol) *****


Sok sikert a vizsgához.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elozonek: a filestube link rapidshare-re megy de onnan nem tolt le normalisan valamiert :( az OK, hogy varat ket percig, de utana csak valami html cgi-t tolt le a file helyett...

torrent link nincs hozza veletlen? koszi

2011. ápr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3D.Driving.School.5.1.FULL.VERSION.part1.rar


Erre kell rákattintani. Utánna tovább visz, hogy regisztrált vagy ingyenes felhasználó vagy-e. A free-re kell kattintani(az a piros) a slow download-ra. Ezután várat egy másfél percet. Második letöltésnél egy kicsit többet, de hát ingyenestől ne várjunk mást. Teszteltem és működik.

2011. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ááá sikerüüült!! Nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat..:)

Háromszor lefulladtam,de mondta a vb h csak nyugodtan, nincs semmi baj:) más hibám talán nem is volt..6hibapontot húzgált be a végén,de nem is a lefulladásokat,hanem teljesen mást..de mindegy is,a lényeg,h átmentem:)

Egyébként szerintem megsajnált,mert már negyedszerre mentem..amint beült,elterpeszkedett hátul,nem is írogatott semmit:)

2011. ápr. 13. 11:55
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem tom hogy lehet háromszor megbukni én ha nem mentem volna át elsőre akkor már elgondolkodtam volna rajta hogy fizetek a vizsgabiztosnak.Amúgy nálam is kötözködött de nem tudott semmit mondani ami buktató ok lett volna.És gratulálok de azért a gyakorlat teszi a mestert úgyhogy sok gyakorlást de persze nem egyedül.
2011. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!