Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyivel lehet személygépkocs...

Mennyivel lehet személygépkocsival utánfutót húzni Szlovénia, Olaszország, Franciaország, és Spanyolországban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 09:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen autópályán.
2013. máj. 24. 09:22
 2/7 anonim ***** válasza:
80km/h, vagy nem?
2013. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Énis úgy tudom sajnos, de örültem volna ha tévedtem volna.


Mindenesetre Köszi! :)

2013. máj. 24. 09:43
 4/7 anonim ***** válasza:
de még ha többel is lehet (mert csak feltételeztem én is), akkor is szerintem megéri csak 80-nal rántani, mert a sünök akkor nem zargatnak talán annyira...
2013. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kérhetem legalább a 90 - et tartsd, ne 80 - azz, legalább ott ne, ahol kamionnal előzni tilos. Szegény anyukád nagyon csuklani fog, ha Spanyolországig végighúzod 80 - nal.Kamionnal sem szoktak szólni sehol a 90 miatt, és így nem tartasz fel másokat, te is jobban haladsz.
2013. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nyilván ahol lehet vagy nincs kamera, ott 90-100 is beleférhet.... bár ott már mozgó trafik is vannak, ugyhogy nagyon oda kell figyelni.....


fuu lehet nem is érné meg futót húzni, soha nem fogok odaérni...

2013. máj. 24. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyival amennyi a utánfutó papirjaiban megvan adva.
2013. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!