Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapesten mit lehet tenni...

Budapesten mit lehet tenni hogy ne legyen életveszélyes a belvárosi közlekedés?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem észre, hogy életveszélyes lenne.
2013. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fura, 4 évig mindennap átmentem a belvároson, és egyetlen balesetet sem láttam.
2013. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Emelni kell a bnezin árárt. A jó hír, hogy ez be is fog következni...
2013. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Életveszélyes? nekem sem tűnt fel. Aki itt születik és itt nő fel, meg persze itt is tanul vezeti és közlekedik is annak nem életveszélyes, és nem tűnik annak. Budapesten születtem 19 éve és azóta itt is élek. 2,5 éve van kocsira jogosítványom, de eddig nem történt semmi balesetem. *kop-kop* Ki mihez van hozzá szokva. Nálunk a vidéki rokonok nem mernek bejönni a belvárosba és inkább a külső részen let teszik a kocsit aztán meg be BKV-nak. Életveszélyes alatt meg mit értesz?
2013. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen 3-as, igazad van, emelni kell az üzemanyagárakat és remélem TE leszel az első aki éhenhal, mert annyival drágább lesz emiatt az élelmiszer is.
2013. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
oda kell figyelni. És ha muszáj le kell mondanunk az elsőségünkről.
2013. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Életveszélyesnek nem nevezném ,de aki faluról jött annak káosz és riadalom az egész, az biztos, főleg ha nincs egy jó gps és csak menne amerre értelemszerű lenne. Néha én is hajamat tépem milyen kerülőket kell tennem mert nem lehet arra menni amerre éppen akarok, teli egyirányúval, kanyarodni tilossal, feltúrással és nincs parkolóhely, ami van az meg drága. De ez távol van az életveszélytől, már csak a kis sebesség és dugóban araszolás miatt is.
2013. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te nem tudsz közlekedni a Belvárosban, az még nem életveszélyes:)
2013. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sali78 válasza:
Írni kell róla, ahogy itt is, hogy minél többen odafigyeljünk a másikra, ugyebár egyesek.
2013. jún. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
Ki kell tiltani téged !
2013. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!