Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az alábbi két KRESZ szituációb...

Az alábbi két KRESZ szituációban mi a helyes továbbhaladási sorrend?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. jún. 6. 21:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%

Elsőnél: D megy előszőr aztán az A

Másodiknál: A, D és a C

2013. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
a-d ad-c
2013. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Először is ha már ott vagyunk, akkor egy újabb szituáció:

[link]


Másodszor: még várok egy kicsit aztán leírom, hogy a tesztoldal szerint mi volt a helyes sorrend.


Az első képnél úgy látom nincs egyetértés. Elmondanátok, hogy miért így vagy úgy válaszoltatok?

2013. jún. 6. 21:18
 4/28 anonim ***** válasza:
a-d ad-c a-b-én
2013. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
első kép jobbkéz-szabály
2013. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Az első képnél, mivel mind a kettőjüknek stop van, ezért jobb kéz szabály lép érvénybe, tehát az A jelű kocsi mehet először, mivel ő van a D jelű jármű vezetőnek a jobb keze felől.
2013. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Igen, de mivel a D betűsnek nagyobb autója van, ha lendületben marad a stop táblánál bizony neki van elsőbbsége, mert ha pl én ülök az A jelűben ki nem hajtok elé, az tuti. Most mondja bárki is aki gyakorlott vezető, hogy nincs igazam. :-)
2013. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
A negyedik válasz a jó.
2013. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Igen-igen én se mennék ki elé, ha látnám hogy nem áll meg. Erre szoktam mondani, hogy mindig annak van elsőbbsége akinek megadják :)
2013. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

A teszt szerint:

- első kép: D, A volt pedig én A, D-t jelöltem

- a másodiknál elszálltak az eredmények de tuti, hogy nem A, D, C volt amit én jelöltem.

2013. jún. 6. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!