Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tegyek műszaki hiba esetén?

Mit tegyek műszaki hiba esetén?

Figyelt kérdés
Annak idején vásároltam egy új autót (chevrolet l.) ami összetört önhibámon kívül amikor egyenesben lesodrottam vele. Jó kis ügy lett belőle. A kirendelt megyei szakértő nem talált semmit az országos meg igen. A bíróság nem fogadta el és simán rutintalanság miatt rámvarrták a dolgot. Tanú vallomás is mellettem szólt és mégis. Pénzem nincsen mert elvitte az egész ügy. Mit tudok tenni? Az autó még megvan, nem nyúltam hozzá, mert nem vagyok hibás. Max abban, hogy ilyen szart vettem. Beperelném az egész autógyárat, de hogy álljak neki zsé nélkül. Gondoltam arra , hogy kéne találni egy-két embert aki hasonló cipőbe jár és összefogni. Valószínű, hogy abs vagy csapágy hiba volt a hátsó tengelynél, ami egy pillanatra befogta a kereket és kibillentette a kocsit az egyensúlyából. Természetesen az útviszonyok jók voltak meg nem léptem át a sebességhatárt csak 10 százalékkal-mielőtt kritizálok ebbe belekötnének. És rendszeresen jártam külföldre meg gyorsasági futamokra mielőtt még azt gondolnák, hogy zöldfülű vagyok.

2013. jún. 24. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Pereld be a gyártót és kérj kártérítést. Márha tutibiztos vagy a dolgodban.
2013. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!