Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elsősegély vizsga, ambu baba?...

Elsősegély vizsga, ambu baba? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tehát a problémám az lenne, hogy tanfolyamon voltam az elsőn. A 2. tanfolyamon egyéb okok miatt nem tudtam megjelenni, de időpontom már van vizsgára. Teljesen felkészültnek érzem magam minden téren, de egy gondom van az, hogy az újraélesztést nem volt alkalmam Ambu babán kipróbálni(Bár lehet nem is gond, mert valószínű a babák se ugyanolyanok [tanfolyam vs. vizsgahelyen]. Újraélesztésnél is tudom, hogy mik a teendők.

Nem akarok azon megbukni, hogy esetleg a baba hasába megy a levegő, vagy nem elég a kompresszió.

Elég, hogyha betartom az előírt szabályokat?

- Kompresszió-nál: 4-5 cm

- Befújásnál: fej hátraszegve, Géz az arcon, orr befogva, és 1 levegővételnyi levegőt befújok, majd megismétlem.

Esetleg valami tanács, hogy mire figyeljek?

Nem kell lehurrogni, nem saját hiba...

Előre is köszönöm.


2013. júl. 2. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg szépen.


Az EÜ vizsgán pont lesz@rják, hogy jól lélegezteted-e a babát. "Mentős szemmel" 100-ből 99 vizsgázó katasztrófa.


Befizeted a díjat, elmormogod amit bemagoltál és nagyjából tudd, hogy melyik lyukán kell befújni a babának. És ennyi, köszöntük a részvételt.

2013. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez egy eléggé megnyugtató válasz volt. Már annyira nem is izgulok. :D Köszönöm szépen a gyors választ.

Üdv.

2013. júl. 2. 16:58
 3/3 apexpredator válasza:
Szerintem se aggódj, én is anno kihagytam... Ott tanultam meg a vizsga kellős közepén mit és hogyan kell, azelőtt még a babát se láttam. :) Természetesen sikeres lett a vizsga
2013. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!