Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autópályán nektek is kerülgetn...

Autópályán nektek is kerülgetni kell az elhagyott autódarabokat?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok ilyen "szerencsés", hogy mindig megtalálom őket? Főleg az M6-oson, ahol nincs akkora forgalom, így egy a pályára kerülő alkatrészdarabot csak sokára sodorják ki az autók.
2013. júl. 13. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az M7-esen jártam így. Szerintem karosszéria darabok lehettek az úton egyébként éjszaka mentem arrafelé, volt aznap valami baleset lehetséges hogy onnan maradtak hátra dolgok, de én nekem sikerült beleszaladnom egy darabba, egyből félreálltam és megnéztem az autót mivel sötét volt nem láttam úgy és vagy 10 percig vizsgáltam az autómat a zseblámpámmal hogy nem-e állt bele a gumiba valami vagy nem okozott e komolyabb gondot. Nem tudom mibe szaladhattam bele mert eltűnt az a tárgy de kb 10 cm-es darabka lehetett elég vastag de akkor vettem észre amikor már késő volt.

Akkor 0 forgalom volt ott, rajtam kívül senki nem volt ott, akkor is max 2 autó ha elment.

Én ezért figyelek jobban oda ha pályán vagy egy nagyobb úton megyek.

A 4 es főút az ahol lehet ilyesmiket találni ott is volt már hogy egy fél lökhárítóba mentem bele majdnem.

2013. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy egy kamion után mentem, és egyszer csak levált az egyik kerekéről a futófelület, és száguldott felém az a hatalmas gumidarab. Alig tudtam megállni előtte.


Hallottam, hogy volt akinek be is köszönt a szélvédőn ugyanígy, és meg is haltak az autóban.

2013. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
M1-M7 közös szakaszán én év elején egy létrát láttam.. Belső sáv mellett ráadásul. Sáv váltáskor jó lehetett. Nagy volt, amit festők használnak. Csak úgy ott feküdt.
2013. júl. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek a kamionos nagy gumidarabok mindenfelé előfordulnak ,én legalábbis nagyon sokkal találkoztam már, volt ami az út szélén volt ,de volt középen is. Nem tudom ezek a kamiongumik miből vannak ,de szerintem nem normális hogy ennyinek leszakad a kereke..
2013. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy újrafutózzák. És trehányul... Egyáltalán nem adva a biztonságra. Múlthéten álltam a lámpánál, mellettem volt egy kamion, tükörsimák voltak a gumiabroncsai...
2013. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!