Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az szemétség, ha előzésnél...

Az szemétség, ha előzésnél rágyorsítanak nem? Miért csinálják?

Figyelt kérdés

Főleg lakott területen kívűl. Megy 90 helyett 60-70nel, és amikor előzné az ember, jönnek szembe, és lassít. És mikor elkezdem megelőzni rá gyorsít! Azt veszem észre, hogy kihúzódok, tiszta, index, elkezdek gyorsítani, kimegyek a szembe oldalra, nyomom neki, erre az is elkezdi nyomni neki!

Ezt mi a fenéért csinálják?



2013. júl. 14. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Mert azt hiszik, hogy Schumacherek és versenyezni akarnak, még ha valami 50 lovas géppel is vannak, az eszükbe sem jut, hogy ezzel komoly balesetet okozhatnak.
2013. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennyit tudnak, meg a nevüket. Az ilyeneken ne húzd fel magad, sajnos az ilyen emberkék a mindenapi frusztrációkat élik ki így. Ha valamiért szivnak az életben, hát legalább másnak is legyen szar, már ha csak arra a kis időre is amég akadályozzák, feltartják őket. Ilyen lett a világ:(
2013. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert ennyi eszük van. Én egyszer rádudáltam egy szakadt furgonra amiért nem adta meg a jobb kezest.

Persze sértette a "férfiasságát" meg a barna bőr színét, hogy egy nő helyre utasította.

Erre végig előttem ment gyök kettővel. Végre elértünk egy olyan helyre ahol tudtam volna előzni, ekkor elkezdett gyorsítani és rám húzta a szakadt verdáját, én persze nyomtam a dudát aztán szinte szó szerint "átlökött" egy mellettem lévő sávba ami kanyarodó volt, és hát onnan nem mehettem egyenesen.

Ő meg szépen ment tovább mintha mi sem történt volna.

Legszívesebben a szívét kitéptem volna, amiért ekkora ro... volt, de így utólag magam tartom butának, hogy hagytam hogy így felidegesítsen akkor egy ilyen kis pondró!

2013. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

teljesen szabálytalan. ha ilyenkor baleset van, ő lesz a hibás, mivel megakadályozott és balesetet okozott.


sokaknak sérti a "büszkeségét", ha megelőzik. Másik, mikor boyracerkedik, aztán gondol egyet és előzgetés után beáll főúton eléd 80-90-re persze előzni nem tudsz.


sok embert meg türelmetlenné tesz (jogosan) mikor tötymörögnek előtte. aztán kielőz és csatt. sokszor azért van torlódás mert tötymörög valaki mikor előtte senki sincs.

2013. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez az egyik, a másik köcsögség ha rádhúzza az autót amikor mellette vagy. Leginkább ahol szar az út széle ugye te se ő se akar belemenni, de neked szarabb aki előzöl a nagyobb sebesség miatt. Velem egy kamionos játszotta el, gondolkodtam megállítsam e miután megelőztem azt leverjem e. Nos megy 50nel félig a saját félig a szembe sávba. Kinézek, index semmi... Hosszú egyenes szakasz am, nem jöttek szembe így maradt ahol volt. Középen. Villantok hátha feltűnik neki h kinn vok a másik sávban, előznék, duda, semmi. Mögöttem is vagy 3 autó, előztek volna azok is ha lehetett volna. Kb 3-4km után kapcsolt, nah akkor előzés. Odaérek mellé, kb a vontatványa feléhez, amikor az a gyökér tol lefele mert visszajőtt a szembesávba. Hogy ne jöjjön nekem le kellett menni a padkára, fék, vissza mögé. Am nem előzött senkit, nem is került ki senkit. Mint ebből is látszik nem vette észre h előzték volna. Majd kb 500m után lehetett megelőzni tisztán, akkor látszott a nyeszlett pofája a tükörbe h hátra is les. Mindenki előzte, nyomták a dudát mutogattak. Egy verés kijárt volna neki.
2013. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sajnos sok ilyen retardált van az utakon. Aztán ilyenkor olyan jól esne ha repülne a féltégla a szélvédője felé. Na de nem süllyedek le az ő szintjükre.

Az előzés közbeni ráhúzás is szép dolog ám. Ezt főleg a lassabb gyökerek szokták csinálni. Ha gyorsítani nem is tud eléggé akkor is akadályozzon már...


Ebből volt egyszer egy elég durva eset. Főút, egyenes szakasz. Kombájn kikanyarodik. Szépen előznénk meg erre ránk húzza a kormányt. Szerencsére széles volt a padka és azon kielőztük.

Aztán kb 20-30 perc múlva mentünk volna vissza. Út lezárva, sok rendőr...

Este meg a híradóba hogy egy busz oldalát végigszántotta. A buszt nemsokkal előtte előztük meg.

2013. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
ezért kell 150+ pacis motor, akkor nyomhatják az 1.3as suzuki mind az 55 lovának :D
2013. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Napkiraly ***** válasza:
ha rágyorsít ráhúzod a kormányt, ennyi.
2013. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 150+ paci se ment meg ha egy 15+ tonnás nyerges mellett vagy, s azt látod hogy túr lefele a padkára, főleg ha az útszéll szar. Ott nem adsz te se padlógázt.
2013. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs elég baleset az utakon, azt hiszik oviban vannak, és legrosszabb esetben felborulnak a triciklivel majd lehorzsolják a térdüket. Túl sokan kapnak jogsit sajnos.
2013. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!