Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ülésmagasító, nem gyerekülés...

Ülésmagasító, nem gyerekülés használata meddig kötelező, ha a gyerekek (2) a hátsó ülésen utaznak?

Figyelt kérdés

[link]

erre gondolok, nem erre: [link]

!!!



2013. júl. 18. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudod nélküle úgy bekötni, hogy ne a nyakát fogja meg az öv ütközéskor, hanem a vállát.
2013. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
senki se tudja?
2013. júl. 25. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott van előtted a helyes válasz. Azért kell az ülésmagasító, hogy az öv ne törje el a gyerek nyakát akár egy kisebb ütközéskor.
2013. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amikor én voltam gyerek akkoriban csak a gyerek ülés volt, nem is volt ilyen magasító, nekem sokáig kellett abba ülni, kb 10 éves voltam akkor max ha hosszabb útra mentünk, hosszabb utakon is, kb 14 éves koráig, elég fura volt, abba kelet ülnöm, öv nem fogot rendesen ülés nélkül, szerintem sokmindentöl füg kor magasság stb.
2023. jan. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!