Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért a női sofőröket kell...

Miért a női sofőröket kell mindenkinek szídnia?

Figyelt kérdés

A haverok is: "Jaj, ezt a hülye p**át!, mit csinált ez!!!? hát besz**ok!"


Aztán nekem eddig csak férfiak voltak akik 1. úgy rám állt, hogy beszállni nem tudtam. 2 szembe jött egyirányú utcában, 3. kanyarodtam be az meg a buszt akarta kikerülni, és szembejött...



2013. aug. 3. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt már nemegyszer hogy messziről megmondtam hogy nő vezet.
2013. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert többnyire a női sofőrök akik bénáznak, de vannak kivételek, ne vedd sértésnek, de én is ezt veszem észre hogy ők bénáznak sokszor. De a férfiak sem kivételek ezt hozzá teszem. Volt hogy rám is álltak már úgy hogy nem bírtam kijönni a párhuzamos parkolóból. Egyszerűen annyira nem volt helyem hogy se előre nem bírtam menni, se hátra hogy kijöjjek onnan. Pedig megtudtam volna csinálni azt hogy a kormányt csontra jobbra tekerem valahogy visszatolatok hogy a járdáig felérjek majd egyesbe aztán balra és úgy előre és így szépen araszolva simán kitudtam volna jönni ha lett volna legalább 50cm helyem, de még 5 centi sem volt egyik oldalt sem.

És egy férfi barom állat állt oda.

A másik pedig egy nő műve volt, akart parkolni én akkor a parkolóban voltam bent ültem az autóba mert épp telefonáltam, és erre parkolni akart a csaj mondanom sem kell hogy mellettem 3 autónak való hely volt simán elfért volna de minden áron mellém akart parkolni és durr le a bal hátsó lámpámat. Aztán mire kiszálltam vissza tolatott akkor egy mögötte lévő autóba szaladt bele majd elhajtott.

Szerencsére volt ott kamera meg szóltam a biztonsági őrnek is hogy szóljon a sofőrnek akinek az autójába hátulról belement, aztán neki is elmondtam hogy mit láttam majd hívtunk rendőrt felvették az adatokat és ennyi.

Szerencsére fizetett a biztosító de a csajt nem kapták el mert az autó egy másik férfi nevén volt aki tagadott mindent és a nyomokat el is tüntette róla addigra.

De legalább a kárunk rendezve lett.

2013. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkét oldalon vannak kivételek. Ugyanúgy vannak bénázó férfi vezetők, mint nagyon is jól vezető hölgyek.
2013. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Központban lakom egy kisállat kozmetika, és egy női fodrászat van szembe velünk, én az első emeletről szoktam figyelni, hogy a legtöbb nő nem tud beparkolni egy akkora helyre, ahova én 40 tonnás kamionnal betudnék állni, úgy hogy nincs jogosítványom rá, ők meg 5-20 perc szórakozás után inkább elhajtanak. De ez csak az a példa amit hetente 1-2 szer látok, az utakon ha nem látom, ki vezet akkor is könnyen megmondom, hogy nő, napról napra bizonyítanak ilyen téren. 1 nőt ismerek aki tud vezetni.. este is!
2013. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre van egy tipikusan női válaszom: Csak!
2013. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!